Technopat kullanıcıların favori virüs programları

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden sosyalde dile getirmemek gerekir. Korsan oyun mu indiriyorsunuz? Korsan oyun indirmek için virüs programı satın almak yerine, Defender'la yetinip orjinal oyun almak daha mantıklı değil mi?
Aşağıdaki yazımdan da görebileceğin üzere, ikinci cümlemde açıklamamı yapmışım.
Bu mesajımda dile getirmemek gerekir diye forumumuzda korsana destek verilmediğini belirttim. Ama eğer korsan oyun veya dizi, filmi torrent yoluyla indiren ve söylemeye çekinen arkadaşlarımız varsa bir ücretli antivirüs programı kurup dikkatli olunmasını söylüyorum.
Bunu da yapmamam gerekir ama herkese sırtımızı dönecek değiliz ya.
Ama bu mesajımı nasıl da evirip çevirip benim korsan oyun indirdiğime çekebildiğinizi anlamadım doğrusu.
Dilerseniz, imzamda yer alan Steam sayfama bakıp sahip olduğum oyunlara bakabilirsiniz.
Saygılarımla.
Sosyalde dile getirmemek gerekir ama, eğer Torrent kullanıyorsanız mutlaka ücretli bir virüs programınız olsun, ne olur ne olmaz.
Ben torrent kurmadım bilgisayarıma ama ne zaman ne olacağı belli olmaz diye Kaspersky satın aldım :D

Başlığın aslında "favori antivirüs programlari" olması gerekmiyor mu? :D
Nasıl böyle bir hata yapmışım? :D
Windows Defender kullanıyorum sadece. :)
O da güzel fakat, en kötü bir ücretsiz program indirin. Ne olur ne olmaz. :)
İndirmeye üşendim ben.
Gün gelir pişman olursun hocam üşenme :)

Başlıkta anlam karmaşası olmuş. Çıkardığım iki anlamıda anlatayım.
Antivirüs konusunda şahsen antivirüs programı kullanmayı sevmiyorum, zaten dikkatli bir kullanıcı olduğum için kolay kolay virüs girmiyor. Son zamanlarda Kaspersky Free virüs programını çıkardığı için programın gelişmesi için kurdum ve bazı Popup reklam sayfalarının yüklenmesini engelliyor yani işime yaradı.
Gelelim favori virüs programına. :D Favori virüs programım "MuSaLLaT.exe" diye bir virüstü. Okulda yöneticiler dahil herkesin bilgisayarında bu virüs bulunurdu. Tahtalara korsan Eset kurarak temizlemiştim. :D

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı