Technopat moderatörlerinde dehşetül vahşet bir ego var

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu genelde yeni modlarda oluyor sanırım. Bir mod vardı Joker hayranı, adam dalga geçer gibi görev yapıyordu. En sonunda şikayet artınca modluğu alındı.

Instagram sayfalarında çok fazla Technopat goygoyları çıkıyor artık. Termal macundan tutun, Recep Baltaş'a aşırı benzeyen birisi manken kızla foto çekindiği için açıklamaya "Bugün kasa incelemesi yapıyoruz." yazmışlar. Kızmayın ama az gülmedim :D

1653323957649.png

Güzelce kendi çapımda anlattım ama moderatörler layık görmediler bakmaya sanırım.

Ego olarak da bir takıma bundan bahsediyoruz.
Eleştiri kaldıramıyorlar, eleştiri yaptığımızda ise egolarını öne çıkartıp mantıksız savunmalar yapıyorlar.

Kimse kusura bakmasın, söylenecek şey buydu. Laf ağızdan bir kere çıkar.
Moderatör'e yakın bir rütbeye sahip olan birisinden ilk defa böyle bir yazı gördüm. Helal olsun gerçekten tebrik ettim. (benden yaşça büyüksünüz ama tebrik biraz garip oldu)

TİSK'in grev yapıyoruz demesi gibi bir durum olmuş. Benim sadece bir iki konumu yayınlamadılar. Ama neden yayınlanmadığına dair bir bildirim yok. Bu gibi teknik aksaklıklar dışında bir de haksız yere yediğim ceza var. O zaman da yazdım hala da arkasındayım. Ben ceza yedim ama benimle aynı üslubu kullanan kişi yazmaya devam etti. Bu da benden senden durumunu ortaya koyuyor. Gücenmece yok.

Aslında yaptıkları çok doğru. Uzun vadede trolleri bulmak yerine kısa vadede sazan.avi ile yakalıyorlar. Zekice...

44 sayfalık konu kilitlendi, hani denetim yoktu? 🤔
Dostum kusura bakma ama sen de bir tık yalakalık seziyorum sabahtan beri adminleri savunup duruyorsun belki sana da modluk verirler ileride.
Şimdi yalaka dedim diye beni rapor edersin yalaka demek kötü bir şey değil.
Ben işimi sağlama alayım da banlatmaya falan çalışırsın beni 🤣 :

Dünya düzeninde olduğu gibi gene üst taraf halkı karıştırdı :D

Bu genelde yeni modlarda oluyor sanırım. Bir mod vardı Joker hayranı, adam dalga geçer gibi görev yapıyordu. En sonunda şikayet artınca modluğu alındı.

Instagram sayfalarında çok fazla Technopat goygoyları çıkıyor artık. Termal macundan tutun, Recep Baltaş'a aşırı benzeyen birisi manken kızla foto çekindiği için açıklamaya "Bugün kasa incelemesi yapıyoruz." yazmışlar. Kızmayın ama az gülmedim :D

Eki Görüntüle 1397369

Patta pattan herkese merhaba...

Moderatör'e yakın bir rütbeye sahip olan birisinden ilk defa böyle bir yazı gördüm. Helal olsun gerçekten tebrik ettim. (benden yaşça büyüksünüz ama tebrik biraz garip oldu)
Rütbem hiçbir şekilde moderasyona yakın değildir.

Kullanıcılara yapılan yardım ve örnek davranışlar neticesinde verilen bir rütbedir bu.

Diğer insanlardan farkı sadece mesaj düzenleme hakkının fazla olması ve yazılım ekleyebilme.
2.5 senemi verdim bunun için.

Bu arada teşekkür ederim.

Dostum kusura bakma ama sen de bir tık yalakalık seziyorum sabahtan beri adminleri savunup duruyorsun belki sana da modluk verirler ileride.
Şimdi yalaka dedim diye beni rapor edersin yalaka demek kötü bir şey değil.
Ben işimi sağlama alayım da banlatmaya falan çalışırsın beni 🤣 :
Kalsın, hiç sorma çok meraklıyım tımarhane idare etmeye. Savunduğumu da tek mesajımdan iddia edebilirsin, başka?
Başlıklar, genelde arama motorlarının algoritmalarının öne çıkaracağı biçimde düzenlenir; bunu sorun ediyorsanız Sosyal'de konu açmayabilirsiniz.

Savunduğum tek şey, burada başından beri var olan düzenin kendisi. İnsanların dediklerini evirip çevirmeye lüzum yok.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı