Technopat neden çok iyi?

Arkadaşlar, burada sadece yazı yazıp yardım ediyoruz. Nasıl bağımlılık yapıyor? Diğer forumlarda hiç eğlenemiyorum sizce neden böyle?
Burda ki dostluk, yardımlaşma, birlik beraberlik hiç bir forumda yokta ondan hocam. İyi forumlar.

Her ne kadar forumun kötü yanları da olsa şu anlık iyi tarafları ağır basıyor. Burada genel olarak ciddiyet olduğu için foruma girince insanın yardım edesi geliyor. Yazılan yazılar da oldukça düzgün.

Arkadaşlar, burada sadece yazı yazıp yardım ediyoruz. Nasıl bağımlılık yapıyor? Diğer forumlarda hiç eğlenemiyorum sizce neden böyle?
Yazım kuralları ve onaydan geçip gelen konular sağ olsun böyle. Şahsen DA Forum'a karşı hiç bir problemim yok ama DA Forum ve benzerlerinde yazılmış yanıtlar ve konular benim başımı ağrıtıyor. Her konu dümdüz açılabiliyor ve şu acil içeri gibi konular biraz rahatsız edici geliyor. Dolayısıyla burada DA ve benzerlerine kıyasla daha düzgün bir konuşma dönüyor. Ara ara burada da onay sistemine rağmen garip konular geçiyor veya moderatörler garip kararlar verebiliyorlar ama en azından benim için daha rahat bir ortam burası.

Geri
Yukarı