Technopat Neden Sistem Toplamıyor?

Maryo

Hectopat
Son zamanlarda artık sadece QP gibi sitelerin sponsorluğunda o sistemleri montajlayıp tanıtıyorlar.
Eskiden çok seve seve izlerdim topladıkları sistemleri ama artık neden toplamıyorlar?
Sadece QP gibi markaların sponsorlu onların çıkardıkları sistemleri montjlıyorlar.
Eğer bir yanlış bilgim var ise lütfen bilgilendirin.
Yanlış bilmektense yanlışı doğrusu ile düzeltmeyi tercih ederim.
Lütfen linçlemeyin, merak ettim sadece.

Son zamanlarda artık sadece QP gibi sitelerin sponsorluğunda o sistemleri montajlayıp tanıtıyorlar.
Eskiden çok seve seve izlerdim topladıkları sistemleri ama artık neden toplamıyorlar?
Sadece QP gibi markaların sponsorlu onların çıkardıkları sistemleri montjlıyorlar.
Dostum almak istediğim sistem sadece bir tane ekonomi konuşması yüzünden fırladı. 2060 alacaktım 1660S aldım.

Piyasa oynak çünkü. Bir ekran kartı bir ay 10 bin lira, diğer ay 15 bin lira, öbür ay 20 bin lira. Bilgisayar satan sitelerden, mağazalardan almak mantıklı. Onlar en azından toptan fiyatına topluyor.

Baştan toplamak yerine hazır kasa daha mantıklı ancak mevcut sistemde upgrade için parça alınıp takılır bence. Ya da arıza durumunda değişim için, GPU veya PSU gibi parçalar mesela.

Bunun bir çok sebebi var. Zaten toplamak için belli kombinasyonlar var ve bir elin parmaklarını geçmez. Zaten çekseler bile belli bir süreden sonra sıkıcı olur. Hem onlar hem de biz sıkılırız. Ayrıca malum durumlardan dolayı şu anlık zor. Sistem toplamak için tek şey kaldı o da sponsorun gönderdiği sistemleri montajlamak.

1. Fiyatlar (Ekonomi)
  2. Stok
Mecbur almak durumunda olanlar hariç piyasa ölü durumda, bu zaten buradaki sistem toplama konularına bile yansıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı