Technopat özgür bir platform mu?

Technopat'ın özgür bir platform olduğunu düşünüyor musunuz?

• Evet

• Hayır

• Kararsızım

• Cevap verirsem ceza alabilirim

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bence değil. Tespitlerimi sayacak olursam.
  1. Kendi açtığımız konuları belli bir süre sonra düzenleyemiyoruz. Olası bir sorunda yetkili kişilere raporlamakla uğraşıyoruz. Yazı içeriğini yazan ben isem dolayısıyla güncelleme, düzenleme ve silme opsiyonlarına sahip olmalıyım.
  2. Başkasının hatalı mesajının alıntılanmasının ceza sebebi olması. Ben kendi yazdıklarımdan mesulüm. Kasıtlı olarak bir hakaret içeren mesajı spam şeklinde alıntılama ve paylaşma olmadığı sürece bu kural da sıkıntılı.
  3. Moderatörler belli durumlarda kurallara uymayan mesajları değiştirip istedikleri bir mesajı yazabiliyorlar. Bu çok yanlış bir uygulama kurallara uymayan mesaj olduğunu belirten uyarı konulmalı ya da silinmeli. Burada üyelik adım altında yazılan her şey beni bağlar.
  4. Hararetli bir tartışmaya giden konuların hakaret olmadığı sürece kapatılmasını doğru bulmuyorum. Bu konuda kişinin cevap hakkı engellenmemeli. (Siyasi konular hariç)
Kurallar boş yere gelmiyor, anlıyorum ancak bu yazdıklarımın düzeltilmesi/esnetilmesi gerekiyor. Özellikle ve 1 ve 3 numaralı konular çok büyük sıkıntı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Özgür olduğunu kesinlikle düşünmüyorum. Kendi paylaşımım yüzünden ceza yemişliğim oldu. Açtığım konuda da etrafında aşırı fazla tartışma dönen bir şey değildi. Onu geçtim kuralları da kırmıyordu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Cevap verirsem 80% ceza yerim veya birinin damarına basarım.

Ama şunu söylemek isterim, forum yöneticisi olsam eski teknoloji temalı sade ve altın çağını geri getirirdim.

Ayrıca hem özgür hem özgür olmayan bir yer siyaset gibi nihai sonucu olmayan konular içinde olay tamamıyla yöneticilerin keyfine kalıyor.

i×Cevap verirsem 80% ceza yerim veya birinin damarına basarım.

Ama şunu söylemek isterim, forum yöneticisi olsam eski teknoloji temalı sade ve altın çağını geri getirirdim.

Ayrıca hem özgür hem özgür olmayan bir yer siyaset gibi nihai sonucu olmayan konular içinde olay tamamıyla yöneticilerin keyfine kalıyor.
Recep Baltaş: Al kardeş, madem altın çağ yaşatırsın, forum senindir.
(!)

@439902. Gerçekten görevli olsam Troll veya ona yakın konu açan üyelerin varlığını mumla arasınız.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı