Technopat özgür bir platform mu?

Technopat'ın özgür bir platform olduğunu düşünüyor musunuz?

• Evet

• Hayır

• Kararsızım

• Cevap verirsem ceza alabilirim

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Muhalif fikir veriyorum olmuyor,
Soru soruyorum 3 saatte onaylanıyor,
Telefonla yazmak zor ama yine de ceza alıyorum.
Adam bana cahil diyor ceza almıyor ben ona diyorum 1 gün ban.
Bilgili insanlar olmasa hiç çekilmez forum.
Hele bir de forum gericiler birliği var.
Her konudalar, her konuda kavga ortamı oluşuyor.
Moderatörler, yöneticiler %90 burnu havada.
Herkesi dahil etmemekle birlikte havada kısmına biraz katılıyorum. Bir de foruma yıllarını vermiş üyelerin çift haneli çözüm sayılarına kıyasla 1-2 bin mesajı olan moderatör arkadaşların bile yüzlerce çözümünün olması durumu var. Evet bayağı adaletli ve özgür bir ortam.

Ergenlerin 31'inden dine, psikolojik sorunlarından siyasete her konuda konuşuluyor. Yeteri kadar laga lugadan sonra moderatör gelip kitliyor konuyu daha ne. Tekno forumuna çok bile.

Ergenlerin 31'inden dine, psikolojik sorunlarından siyasete her konuda konuşuluyor. Yeteri kadar laga lugadan sonra moderatör gelip kitliyor konuyu daha ne. Tekno forumuna çok bile.

Biz daha çok özgürlük istiyoruz ama

Siyasal islamcılar 2022 yılında bile en ufak bir utanma belirtisi göstermeden fikirlerini belirtebiliyorsa bu platform özgürdür. Nitekim öyle.

Adil mi diye sormak daha doğru olur. Bu forumda askerlerimize hakaret ve saygısızlık yapılmasına ve bizim de karşılık vermemize rağmen, biz de ceza aldık.

Olay suçluyu polise teslim edip, polisin de "suçlunun yanında bulunduğun için suçlusun" demesi gibi bir şey. Garip bir forum ama eğlenceli.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı