Technopat, Recep Baltaş ile yollarını ayırdı!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İnanmayin böyle şeylere, ortalık biraz sakinlesin tekrar döner. Maksat tepkiler azalsın.

Çok severdim kendisini ama seçimden sonra iyice bir şeyler oldu savunan arkadaşları gram anlamıyorum üstüne Atatürk fotoğrafları atılmış ,arkadaşlar Atatürk siyaset üstüdür haddinizi bilin.

Yaklaşık 2014'ten beri Recep Baltaş'ı severek izliyordum, kamera önündeki Recep Baltaş'ın ciddi anlamda saygıdeğer ve bilgili bir insan olduğunu düşündüğüm için kendisini sosyal medyadan da takip etmeye başladım. Birkaç senedir takip ediyordum, kendisinin aynı inancı paylaşmıyor diye başkasına hakaret ettiğini gördükten sonra 2014'te GTX 970 incelemesi ile tanıdığım kişinin aynı kişi olup olmadığını sorguladım ve kendisi hakkındaki düşüncelerim tamamen değişti. Herhangi bir fikre sahip olabilirsin ama bu durum başkasının fikrine hakaret etme hakkı vermez. Maalesef Recep Baltaş'ın 2014'ten beridir severek izlediğim adamın kendisini bu duruma sokması... Yazık oldu. Ayrıca konunun altında yazı yazan arkadaşlara bir çift lafım var. Her hangi bir inanca sahip olsanda samimi olan aynı görüşü benimsemesen bile doğrunun yanında olmaktır, sevdiğin bir insanı yanlış yapmasına rağmen onu destekliyorsan ve ona karşı olumsuz düşünce besleyenlere karşı hakaretvari bir üslupla konuşuyorsan eleştirdiğin kitleden hiçbir farkın kalmayacaktır. O kitlenin ne kadar bağnaz olduğunu düşünüp te bağnaz davranışlarda bulunmak ta gülünç olacaktır.

Atatürkle ne zorun var dostum? Sıkıntın varsa arap çöllerine ufaktan uzayabilirsin.
Atatürkü seviyorum. Araplarla ilgili sorunum yok Gazze'de insanlık suçu var. Amerika Brezilya Portekiz sokakta. Bizim Atatürk PPliler arap severler ülkeyi terketsin diye laf yapıyor. Bu solcu kesim yüzünden ülke gelişmiyor. Recep Baltaş gereksiz ve saçma açıklamalar yaptı.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı