Technopat, Recep Baltaş ile yollarını ayırdı!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Evet oldu. Bu olayın hem yerli hem yersiz olduğunu düşünmekteyim. Forum bitmedi bu arada arkadaşlar muhtemelen Recep gibi donanımlı biri gelecektir zira içerideki insanlar da çok sağlam. Ama Recep abi gerçekten mantıklı hareket eden bir insan bunu sinirle yazdığını düşünüyorum ki kendisi de doğruladı. Recep hiç bir zaman bu kadar gergin, bu kadar sinirli bir insan olmamıştı Twitter hesabı paylaşımları dahil. Belli ki troller onu kızdırmış ve o da o anki sinirle onu yazmış. En azından önce şirketin bunu Recep ile görüşüp çeşitli açıklamalar yapmasını beklerdim ben. Direkt bir hamleden dolayı 12 yıllık kariyer bitirmek ülkenin durumunu özetliyor özellikle bir görüşten dolayı. Yerli olduğunu düşündüğüm konu da şu ülke Türkiye ve ne yazık ki laik desek de çoğunluğu Müslüman olan bir ülke de bu tarz çok serbest görüşler yaparsan o şirkete zarar verecektir. Bu ülkede bir çoğunluğa karşı söylemlerine dikkat etmen lazım gerisi "ifade özgürlüğü."

Konuyu hala nasıl ifade özgürlüğü ile bağdaştıra biliyorsunuz aklım almıyor adam sürekli nefret söylemlerinde bulunuyor sadece son olaylar ile alakalıda değil Doğu Türkistan ile alakalı da benze yorumları yaptı.

1701110148957.png

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı