Technopat, Recep Baltaş ile yollarını ayırdı!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Recep Baltaş'ı severdim fakat irade özgürlüğünün de bir sınırı var bunu da es geçmemek gerek.
Konuyu hala nasıl ifade özgürlüğü ile bağdaştıra biliyorsunuz aklım almıyor adam sürekli nefret söylemlerinde bulunuyor sadece son olaylar ile alakalıda değil Doğu Türkistan ile alakalı da benze yorumları yaptı.

Kopuyorum bazı ukalaların yorumlarını okurken. Kimsenin umurunda değilsiniz. Müslüman'ları resmen katliam ile tehdit eden birine bunun olması şarttı.

O kişi tehdit edecek bir güçte değil fakat filistini koruman saçma geldi onlar bizim yanımızda hiçbir zaman durmadı sözde din kardeşiyiz.

Yorum yapmıyorum... Bu saygıdeğer adam bile aktrollerin eline düştü..
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Recep Baltaş'ın Technopat ile bir ilgisi olmayan kişisel hesabından yaptığı birtakım paylaşımlar yüzünden mi oldu şimdi? Burada kaybeden taraf Recep Baltaş değil Technopat'tır, Recep Baltaş gibi Technopat'ı çok iyi yerlere getiren usta bir adamı kendi elleriyle kaybettiler. Neyse hayırlısı olsun diyelim. Sonumuz, Çağdaş ve Lütfi'nin ayrılmasıyla ölen Webtekno gibi olmaması umuduyla.

Konuyu hala nasıl ifade özgürlüğü ile bağdaştıra biliyorsunuz aklım almıyor adam sürekli nefret söylemlerinde bulunuyor sadece son olaylar ile alakalıda değil Doğu Türkistan ile alakalı da benze yorumları yaptı.

Kardeşim, görmüyon mu? Sınırı çiğnemiş diyorum.

Kişisel sosyal medya hesabından yapılan paylaşımlar şirketi bağlamaz. Ama Türkiye gibi bir yerde hiçbir başarı cezasız kalmaz o yüzden şaşırmadım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı