Technopat, Recep Baltaş ile yollarını ayırdı!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
1701111871113.jpeg

-Herkese merhaba, ben Recep Baltaş.
+Ben Ali Güngör.
-Bugün sizlere UEFI Windows toplayacağız. Değil mi Ali?
+Evet Recep bugün gerçten de UEFI bir Windows toplayacağız
-Bu anakartımız yanında aparatıyla geliyor, değil mi Ali?
+Evet Recep bu anakartımız sahiden de yanında(...)

Fikirlerimi söylemek istiyorum. Şuan Recep Baltaş'ın tweetlerine bakıyorum ve anormal bir şey göremedim. Sırf gündelik hayattaki siyasette fikrini belirttiği için adamı işinden ettiyseniz inanılmaz gerçekten. Anormal bir şey gösterin ya bana. Anormal bir tweetini atın lütfen. Ayrıca argo konuşacağım ekleme yapıyorum. O Allahsız Bölükbaşı ve trol ordusu, bu adamın argümanlarına beyniniz yetmiyo ve gelip tweetlerini başka noktaya mı çekiyosunuz gerçekten. Biraz beyninizi kullanın, paranızı değil. O paranın nerden geldiği meçhul ama neyse. Şu adamı fikrini belirttiği için işten attığınız için gerçekten yazıklar olsun. Bilgisayarda bir sorun olduğunda çözmemi sağlayan adam lan bu adam. Nasıl fikrini beğenmediğiniz için işten atarsınız ya? Diktatörlük mü bu? Cidden bir yerlerden tanıdık geliyor ama bende işten atılmak istemiyorum kalsın. Recep Baltaş o paylaşımları Technopat ismini kullanarak yapmadı veya Technopat'ta görevli herhangi bir sıfatı kullanarak da yapmadı. O paylaşımları Recep Baltaş olarak yaptı.

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı