Technopat, Recep Baltaş ile yollarını ayırdı!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Önerin var mı hocam ben de alayım bir tane. Iced latte nasıldır?

Nasıl yani siz Starbucks taşlayip İsrail'in kudüsü Filistin'e verip İsrail + Amerika'nın özür dilemesini sağlamayacak misiniz?

Aynen %10 belge nerede, kanıt nerede? Bu arada filistine bunu demem israil'i savunduğum anlamına gelmesin.
Gerçekten oranlar aynen öyle ama buradan çıkarılacak ders bu değildir. Ders: sen vatanının bir bölgesini satarsan diğer kısımlarını da zorla alırlar. Kısacası toprağından bir karış dahi vermemelisin.

Satmadı diyernleri ben dinlemiyor madem.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Dostum ailenden birilerine küfür etsem ifade özgürlüğüne girer mi? Ha, direkt yapacağım olarak değil, düşünüyorum olarak söyleyeceğim ifade özgürlüğü.
Geri kalmış ülkelerde yaşamıyorsanız, nefret söyleminde bulunmuyorsanız ve özellikle bir kişiyi rahatsız etmiyorsanız özgürlüğe giriyor. Kendinize yakıştırıp yakıştırmadığınız da size kalmış. :)

Hesabı silme zamanı geldi. Artık siyasal islamcılar çözer sizin sorunlarınızı 25 yıldır çözdükleri gibi.

9500'e aldıkları laptoptan yazıyorlar ama niye üzdün ki şimdi? :(

İsrail'i destekledi diye bir insan kendi kurduğu şirketten atılıyor. Starbucks'larda kendi vatandaşına terör estirenler rahatsız olacak diye Recep Baltaş'ın kaç yıllık emeğini çöpe atmışsınız.

Daha da kötüsü dünkü çocuklar recebin kurduğu sitede, recebin atılmasına "doğru karar" diyor.

Bu tür saçma entrikalarka uğraşmayacak bir platform şart oldu. Recep Baltaş'a geçmiş olsun. Bu forumun operasyonu da Recep Baltaş yoksa bitmiştir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı