Technopat sizin için nedir?

Eren AK

Kilopat
Makaleler
21
Nasıl bir yeri var sizin için? Benim için gayet güzel zaman geçirmelik bir forum. Zaman geçirirken yardım etmek, yeni şeyler öğrenmek, öğrendiğin şeyleri diğer insanlara öğretmek ve ara sıra goygoy olan gayet zevkli bir site. Yeri çok ayrı, eskiden yazım kurallarına dikkat etmezken Technopat sayesinde TDK olacağım yakında.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bayağıdır buradayım ama son 1-1.5 senedir çok daha aktif olmaya başladım. "İyi ki ilk zamanlar bir şey yazmayıp sadece okumuşum" diyorum.

Bir de buradaki altyapımız güzel. U takımızından "12-13" yaşlarındaki üyelerimiz arasında beğendiklerim gerçekten var. Çok çocukça hareket edebilenler de var ama bir tarafı gerçekten beğeniyorum. Geleceğin Süper Moderatör'leri olabilirler :D

Özgür olmadığın hiç bir yerde mutlu olamazsın. Technopat'la alakalı değil, günümüzde bütün sosyal platform için geçerli bir durum. Kendine sansür uygulayacaksın, her görüşünü yazamayacaksın, her paylaşımda bulunamayacaksın, var olandan yetinmeye çalışacaksın. Dünyanın en büyük açık ceza evinde nasıl mutlu olunursa ancak o kadar mutluyum...

Yeni konular

Geri
Yukarı