Technopat Sosyal 2023 Güncellemesi

• Konuyu başlatan Emre C
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 188
  • Görüntüleme 29B
Arkadaşlar eskiden yazım yanlışı yapılınca öyle bir yaptırımlar uygulanıyordu ki yazı yazmaya korkuyorduk. Şimdiki üyeleri bakıyorum. M*l diyen mi dersin apt*l diyen mi dersin. Yazım yanlışları zaten hak getire. Hiçbir şekilde ceza aldıklarını görmüyorum. Bu konuda kural hafifletildi mi?

Arkadaşlar eskiden yazım yanlışı yapılınca öyle bir yaptırımlar uygulanıyordu ki yazı yazmaya korkuyorduk. Şimdiki üyeleri bakıyorum. M*l diyen mi dersin apt*l diyen mi dersin. Yazım yanlışları zaten hak getire. Hiçbir şekilde ceza aldıklarını görmüyorum. Bu konuda kural hafifletildi mi?

Yok tüm moderatörler işi gücü bırakıp beni izliyor o yüzden başkalarına bakamıyorlar anında banlanıyorum ben.

Üye sayısı arttıkça kontrol zorlaşıyor ama hakaret edip ceza almayan görmedim. Rapor gönderdiğim zaman işleme alınıyor.

Kurallardaki bazı uyarıların süreleri güncellenmiştir. Güncelleme ağırlıklı olarak 5. uyarıdan 10. uyarıya, 15. uyarıdan 20. uyarıya olmak üzere güncellenmiştir.

Sistem özellikleri özelliği çok baştan savma olmuş, geliştirme şart.
Ne gibi geliştirmeler önerirsiniz?

Kurallardaki bazı uyarıların süreleri güncellenmiştir. Güncelleme ağırlıklı olarak 5. uyarıdan 10. uyarıya, 15. uyarıdan 20. uyarıya olmak üzere güncellenmiştir.

Ne gibi geliştirmeler önerirsiniz?

Yazmak yerine seçim yapmak iyi bir gelişim olacaktır.

GIF desteği ne durumda? Bazı kullanıcıların aktif olarak profil fotoğrafını GIF olarak kullandığını gözlemlemekteyim.

Yeni konular

Geri
Yukarı