Technopat Sosyal bir teknoloji forumu değildir

Katılım
5 Ağustos 2019
Mesajlar
2.149
Makaleler
8
Çözümler
13
Birçok konuda insanların "Technopat Sosyal bir teknoloji forumudur" algısının oluştuğuna şahit oluyorum. Artık insanlar konularda cümlelere başlarken bile "Technopat Sosyal bir teknoloji forumu ve..." tarzında konuşmalara rastlıyorum.

Technopat Sosyal sadece bir teknoloji forumu değildir! Hangi kategorideyseniz onun forumundasınızdır. Lütfen, artık şu algıyı kafanızdan çıkarın. Bu forum teknoloji haricinde birçok kültürü ve eğlenceyi içinde barındırıyor. Sizin teknoloji forumu dediğiniz yerde aynı zamanda havacılık, hobiler, mizah ve eğlence, kişisel bakım, müzik, konu dışı, anime ve manga gibi birçok bölüme ve sevene sahip.

Bu yazıyı yapma ihtiyacı duydum ki böylesi yanlış anlaşılmalar daha da fazla yayılmasın artık. Herkese doğrusunu anlatmak yerine buraya konu açtım.

Teşekkür ederim.
 
Katılım
25 Temmuz 2016
Mesajlar
21.078
Makaleler
9
Çözümler
87
Doğru ama şahsen konu göz ardı etmeyi isterim. Mesela adam Sağlık kısmına ''Penisim yamuk'' diye konu açıyor, ben bu konuyu bence göz ardı edebilmeliyim, hatta direkt kategoriyi göz ardı edebilmeliyim.
 

Neki

Megapat
Katılım
27 Kasım 2016
Mesajlar
9.471
Makaleler
1
Çözümler
31
Burası teknoloji forumu. Ekstra kategoriler de çeşitli yardımlar da alınabilsin diye açılmış.
 

Zamani Çocuk

Decipat
Katılım
23 Şubat 2020
Mesajlar
2.532
Çözümler
10
Yer
Sakarya
Burası teknoloji forumu değildir. Belki de en güzel özelliği budur. Kendim teknolojik konulardan sıkıldığım zaman, burada yeni şeyler keşfedebiliyorum. Mesela havacılık konusuna ilk kez burada ilgi duymaya burada başladım diyebilirim.

Yani kısaca sadece teknoloji forumu olarak kullanılmasına karşıyım. Çünkü burada her türden fikir bulunuyor ve meraklı üyeler için keşfedilmeye bakir bir bilgi sarmaşığı gibi.
 

Rashmore

Hectopat
Katılım
22 Ocak 2019
Mesajlar
2.319
Makaleler
43
Çözümler
24
Yer
pop-os
Farklı kategorilerin olması esasen buranın teknoloji forumu olduğunu değiştirmiyor. Sanırım senin yakındığın konu birisinin teknoloji dışı açtığı konuda burası bir teknoloji forumu demesi olmuş. Yakarışına Sağlık kategorisi dışında katılıyorum, sağlık kategorisinde oram yamuldu buram kırıldı diye konu açanlara doktora gitmesini söylüyor birçok kişi, haklılar da yani ne yapalım ekranın içine girip muayene mi edeceğiz?
 

adanalihiyar

Centipat
Katılım
17 Eylül 2020
Mesajlar
4.000
Makaleler
10
Çözümler
11
Yer
Ben de bilmiyorum biliyorsan söyle.
Burası sosyal. Sadece tek bir şeyin forumu değil. Burada içini de dökersin. Sohbet de edersin. Birileriyle kafa da bulursun. Problemlerin çözümünü verir ya da alırsın.
 
Yukarı