Technopat Sosyal bir teknoloji forumu değildir

Haruki Murakami

Centipat
Makaleler
2
Yer
Davul çalıyor.
Katılıyorum, burası sadece teknoloji forumu değil. Ama temeli teknoloji üzerine kurulan bir forum. Yani teknoloji olmazsa bu forum da olmaz. En azından ben böyle düşünüyorum, bu yüzden bence burası temeli teknoloji olan bir forum.

Taptic

Megapat
Makaleler
6
Katılıyorum. Makyaj forumunda işlemci falan diyor millet. Acilen ban atılmalı bunlara. Ya da ayrı bir bölüm açalım, orada eğlensinler teknolojileriyle.

Burası teknoloji yayını yapan bir sitenin forumu. Haliyle kitlesi de teknoloji ile ilgilenenlerden oluşuyor. Eğlence ve başka kategoriler arka planda kalır.

MisakiTaro

Gigapat
Makaleler
8
Yer
crazyreign ile ARGB şöleninde
Burası bir teknoloji forumu. Fakat isteyenlerin teknoloji dışı konular açmakta serbest.

Ancak bu konular forumun kalitesini düşürmemeli. Eleştiriyi yapanların haklı olduğunu düşünüyorum.

Mercheng

Centipat
Makaleler
1
Yer
Bilmem
Burası genel anlamda teknoloji forumu. Sen şimdi gidip masturbasyon, boy, penis konuları açarsan seni bir güzel linçlerler.

OnTheRoonKilled

Centipat
Makaleler
1
Yer
Zaphkiel
Burası bir teknoloji forumudur ancak farklı sorunları olan insanların da bu sorunlarına veya sorularına yanıt bulması için de farklı kategoriler bulunakta.

Ancak bunun forumun kalitesini yükselttiği pek söylenemez o yüzden eleştiri yapanlara da hak vermek gerekiyor.

Saçma konuların açılmasını bende istemem ancak açılıyor yani elden ne gelir ki.

fryzen

Hectopat
Makaleler
23
Teknoloji forumu demek yerine teknoloji ağırlıklı ancak farklı kategoriler de içeren bir forum demek bence daha doğru olur.

Yukarı