Technopat Sosyal dışında teknoloji forumu kalmaması

D****** A***** Forum var, Technopat Sosyal kadar aktif bir forum ancak ben orada yapamıyorum. Birisi konu açmış, yazım yanlışları havada uçuşuyor. Cevap veresi gelmiyor insanın.

Burada da son zamanlarda dönen mevzulardan Sosyal'e ara veren, bırakan çok kişi oldu. Konuların gereksiz yere kilitlenmesi beni de çok rahatsız eden konulardan. Özellikle protest konular %99.9 kilitleniyor. Ayrıca boy uzatma konuları da buranın elit halini kötü etkileyen durumlardan olduğunu düşünüyorum.
Orta yolu yok.

Aynen arkadaş, söyleyin işte :D
Konu ise link verin, 500 sayfa olsa bile okurum. Meraklandırıp bırakmayın lütfen.
Elestiri konularında bahsedilenleri kastediyorlar.

Bunun icinde bir elestiri konusu daha var.

Elestiri konularında bahsedilenleri kastediyorlar.

Bunun icinde bir elestiri konusu daha var.
Fryzen açmıştı, ondan bahsediyordum.

Korku imparatorluğu içerisinde bir korku imparatorluğu.

Biliyorum hocam. Bunun icinde hem onu paylaştığım için hem ona değindiğim için hem de butun elestiriler 3 asagi 5 yukari benzer oldugu icin bunu attim. Paket gibi dusunun :)

Başka forumlara gidenler genelde yazım yanlışı yüzünden ceza yiyen beceriksizler. Neymiş efendim insanlar yardım almak için acele gelip yazıyorlar, Türkçe'yi doğru kullanmaya ne gerek var(!) Ondan sonra " geympavır al kanka kllnyrm çok II" diye yazanlar türüyor. Amaç anlaşılır bir şekilde anlatmak ve seviyeli olmak. Ayrıca kendi ülkenin yazım kurallarını bilmek ve ona uymak ile adam acele yardım istiyor, yazamam demekle ne alakası var?

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı