Technopat teknoloji forumu değil mi?

Bu forum teknoloji forumu mu? Çünkü benim bildiğim burada teknoloji damarı atıyor ancak bazı kişiler sevdiğim kişiye nasıl açılabilir gibi konular açılıyor, sizce saçma değil mi? Çünkü burası bir teknoloji forumu.
Konu başlıklarına bakıyorum, bazıları teknolojiyle ilgili bazıları değil. Teknoloji başlıklarının dışındaki başlıklara bakınca neyi fark ediyoruz? Burası "karma" konular işlenen bir platform. İstersen teknik bölümünde takıl millete yardımcı ol, istersen inceleme ve makalelerle uğraş, istersen ilgi alanınla ilgili başlıklardan birinde takıl, istersen "benim gibi" teknik bölümlerde laf anlamayanlara laf anlatmaktan bıktıysan konu dışında boş yap.

Kısacası sen platformu nasıl kullanıyorsan burası öyle bir platform.

Konu dışında boş yap.
🤣
Merhabalar, ben bugün (eğer ki linç etmeyecekseniz) bir konu açacağım. Bu forum teknoloji forumu mu? Çünkü benim bildiğim burada teknoloji damarı atıyor ancak bazı kişiler sevdiğim kişiye nasıl açılabilir gibi konular açılıyor, sizce saçma değil mi? Çünkü burası bir teknoloji forumu.
Technopat teknoloji ağırlıklı bir forum. Sırf teknoloji değil.

Bahsettiğin konular zaten konu dışı bölümüne açılan konular, konu dışında bahsedilen konu da teknolojidir. Yani bir sıkıntı yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı