Technopat Sosyal ceza sistemi hakkında önerim

• Konuyu başlatan Silinen üye 311895
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 91
  • Görüntüleme 5B
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bana kalırsa modlar kafalarına göre ceza veriyorlar. Fortnite'a gereksiz dedim diye "gereksiz mesajdan" bir saat ceza yiyorum, bir başkası açık açık tehdit ediyor milleti başka bir konuda ama ceza almıyor.

Bunu değiştiremezler, nedenini söyleyeyim direkt olarak -------> Her açılan konu güncel bir içerik demek. Bu da Google sonuçlarında tepeye oynamak demek. Bu da reklam demek. Reklam demek para demek. Uzar gider.
Reklam engelleyici beğendi :)

Reklam engelleyici beğendi :)

Arkadaşın dediği reklam o reklam değil yani sitenin reklamı daha fazla olmuş olabiliyor ama o sayfalarda cıkan reklamlardan da farklı.

Son düzenleyen: Moderatör:
2013-2014 yıllarında yazım yanlışı konusu olarak biraz abartı olduğunu biliyorum. Daha önce acılan konulardan ceza sistemi değişebilir veya öneriler eklenebilir. Varsa öneriniz yazın.

Geçen ay yedim bu cezayı.
Moderatörlere aykırı bir şey yazınca ceza kesiyorlar.
Sırf kendileri her şeye para veriyor diye eleştirdiğim için ya da orijinal kullandıklarını iddia ettikleri için.
Bedava antivirüs isteyene crack kullan işe yaramaz dedim ceza yedim.
Şaka gibi...

Sırf kendileri her şeye para veriyor diye eleştirdiğim için ya da orijinal kullandıklarını iddia ettikleri için.
Şaka gibi...

İstisnalar olabilir ama her forumda crack, korsan ile ilgili şeyler yasak yani mizah amaclı olarak söylesen de olabiliyor işte.

Şaka gibi...
Şaka gibi değil, korsan kullanımı forum kurallarında açıkça yasaklanıyor. Next next diyerek uygulama yükleme kültürü sağ olsun, girerken "okudum onaylıyorum" dediğiniz kurallara hiç göz atmıyorsunuz.

Şaka gibi değil, korsan kullanımı forum kurallarında açıkça yasaklanıyor. Next Next diyerek uygulama yükleme kültürü sağ olsun, girerken "okudum onaylıyorum" dediğiniz kurallara hiç göz atmıyorsunuz.

Korsan oynadığım oyunu orijinale geçirmek istiyorum diye konu açtım tık yok.

Korsan oynadığım oyunu orijinale geçirmek istiyorum diye konu açtım tık yok.
Birinde legal bir şey yapıyorsun diğerinde illegal. Hani komiklik olsun diye yapıyorsan komik oluyor şu yaptığın evet. Ha yok ciddiyesen, bak o daha komik.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı