Technopat Sosyal ceza sistemi hakkında önerim

• Konuyu başlatan Silinen üye 311895
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 91
  • Görüntüleme 5B
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Sosyal üyelerinin bir kere de öz eleştiri yaptıklarını görsem keşke.
Hadi biz öz eleştiri yapmıyoruz, siz moderatörsünüz ya. Moderatörler de bir kez olsun öz eleştiri yapsın lütfen. Sosyal'i eleştirdiğim zaman mesajım siliniyor, neredeyse her seferinde. Bu konu hakkında ne diyeceksiniz hocam?

Hadi biz öz eleştiri yapmıyoruz, siz moderatörsünüz ya. Moderatörler de bir kez olsun öz eleştiri yapsın lütfen. Sosyal'i eleştirdiğim zaman mesajım siliniyor, neredeyse her seferinde. Bu konu hakkında ne diyeceksiniz hocam?
Öz eleştiri yapıyorum ben de, zaman zaman kendi kendimi sorguladığım olur hayatımda; neyi doğru yapıyorum, neyi yanlış yapıyorum diye düşünüyorum tabii ki.

Moderatörlük görevimde de zaman zaman hatalarım oldu; ya üye fark edip itiraz etti ya da ben fark edip telafi ettim. Emin olun haklıysanız hakkınızı alıyorsunuz ve durumu hiç uzatmıyoruz moderasyon ekibi olarak.

Moderatörlük görevimde de zaman zaman hatalarım oldu; ya üye fark edip itiraz etti veya ben fark edip telafi ettim. Emin olun haklıysanız hakkınızı alıyorsunuz ve durumu hiç uzatmıyoruz moderasyon ekibi olarak.
Birkaç hafta önce bir sorun oldu yine. Bana yanıt veren moderatör kim bilmiyorum. Konu, oyunun, güncellenmiş dosyalarının kopyalanıp, kendi bilgisayarına konulunca çalışıp, çalışmayacağını soran birisiydi. Oturtma işleminden dolayı böyle bir şey yapılamayacağını ve yapılsa dahi ufak FPS düşüşleri olacağını söylemiştim. Sırf konuyla ilgili bilginiz yok diye bana yanlış bilgi cezası verdiniz. Ve cezayı kaldırmak için 10 saat uğraştırdınız? Sizce bu ne kadar mantıklı?

Öz eleştiri yapıyorum ben de, zaman zaman kendi kendimi sorguladığım olur hayatımda; neyi doğru yapıp neyi yanlış yapıyorum acaba diye çok düşünüyorum.

Moderatörlük görevimde de zaman zaman hatalarım oldu; ya üye fark edip itiraz etti veya ben fark edip telafi ettim. Emin olun haklıysanız hakkınızı alıyorsunuz ve durumu hiç uzatmıyoruz moderasyon ekibi olarak.
Yanlış anlamayın ama güldüm buna hocam. Mesela, aşağıya bırakmış olduğum resmi daha önce bir konuya atmıştım. Bu mesajımın silinmesinin nedeni nedir tam olarak? Bunu bizzat sizin ağzınızdan duymak isterim.

Ekran Görüntüsü (35).png

Yanlış anlamayın ama güldüm buna hocam. Mesela, aşağıya bırakmış olduğum resmi daha önce bir konuya atmıştım. Bu mesajımın silinmesinin nedeni nedir tam olarak? Bunu bizzat sizin ağzınızdan duymak isterim.

Eki Görüntüle 1236011
Hangi konuya attığınıza göre değişir. Bunları sıcağı sıcağına bizimle iletişime geçip sormalısınız. Şimdi konu açıldı diye peşi sıra sorular gelecek. :D Cevaplamayacağım tabii ki, cevaplanmasını isteyen rapor sistemini kullansın.
Birkaç hafta önce bir sorun oldu yine. Bana yanıt veren moderatör kim bilmiyorum. Konu, oyunun, güncellenmiş dosyalarının kopyalanıp, kendi bilgisayarına konulunca çalışıp, çalışmayacağını soran birisiydi. Oturtma işleminden dolayı böyle bir şey yapılamayacağını ve yapılsa dahi ufak FPS düşüşleri olacağını söylemiştim. Sırf konuyla ilgili bilginiz yok diye bana yanlış bilgi cezası verdiniz. Ve cezayı kaldırmak için 10 saat uğraştırdınız? Sizce bu ne kadar mantıklı?
Aynı şekilde...

Hangi konuya attığınıza göre değişir. Bunları sıcağı sıcağına bizimle iletişime geçip sormalısınız. Şimdi konu açıldı diye peşi sıra sorular gelecek. :D Cevaplamayacağım tabii ki, cevaplanmasını isteyen rapor sistemini kullansın.

Aynı şekilde...
Emin olun alakasız bir konuya atmadım. Ayrıca, 1 saat ceza yedim veya bir mesajım silindi diye 3-4 saatimi sizinle iletişime geçerek sorunu çözmeye uğraşmak bana mantıklı gelmiyor.

Öyle bir sistem ayarlamışsınız ki, sizinle iletişime geçip sorunu çözebilecekmiş gibi gösterip sizinle iletişime geçtiğimizde insanı bıktırıp "boş ver" dedirtiyorsunuz. Çözüm anlayışı bu herhalde.
Rapor sistemi de aynen bu şekilde. İşe yaradığı yok.
Bu mesajım silinecek mi acaba, bakalım.🙃
Ayrıca, yanlış anlamayın. Tepkim size değil, direkt olarak Technopat'a. 🙂

Bu mesajım silinecek mi acaba, bakalım.🙃
Ayrıca, yanlış anlamayın. Tepkim size değil, direkt olarak Technopat'a. 🙂
Konumuzun amacı Technopat kuralları ve yaptırımları, siz de fikrinizi belirtiyorsunuz. Neden mesajınız silinsin?

Estağfurullah. Kişisel olarak algılamıyorum tabii ki de. :)

Benim de bir önerim var, moderatörlerin verilen bilgilerin doğruluğuna karışması engellenmeli. Sebepsiz yere yanlış bilgilendirme yediğim veya mesajım silindiği oldu halbuki haklıydım. Ayıp oluyor yani. Moderatör yanlış biliyor diye niye ben sıkıntı yaşıyorum ki?

Öyle bir sistem ayarlamışsınız ki, sizinle iletişime geçip sorunu çözebilecekmiş gibi gösterip sizinle iletişime geçtiğimizde insanı bıktırıp "boş ver" dedirtiyorsunuz. Çözüm anlayışı bu herhalde.
Rapor sistemi de aynen bu şekilde. İşe yaradığı yok.
Bu mesajım silinecek mi acaba, bakalım.
Sizin gibi aynı şekilde, ben de bıktığımdan uğraşmayı bırakıyorum. Yine birkaç hafta önce, gereksiz mesaj cezası aldım. Gereksiz mesaj değildi bu arada. Adamlar 1 hafta ceza vermişlerdi galiba, dedim ne alaka? Adamlar yanıt vermeye tenezzül bile etmediler. 3 gün boyunca, her gün 1-2 kere iletişim için kendimi raporladım, yine tenezzül edip cevap vermediler. Tam delirmelik. Eninde sonunda, cezanın bitmesine son 3 gün kala, tekrardan rapor attım. Bu sefer de, cezayı kaldırıp, tekrardan 1 günlük ceza verdiler. Rahatlama amaçlı ceza verdiklerini düşünmeye başladım.

Sırf bu saçmalıklar yüzünden forumu bırakmak istiyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı