Technopat Sosyal için minik bir öneri

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Arkadaşım kendi dilini yazıyorsun sen? Bu sadece bu foruma özel değil. Beğenmiyorsan tutan yok. DH'ye gidebilirsin.

Ülkeye yapılan en ufak eleştiriyi duyunca hemen ülkeyi terk et o zaman diyenler gibisin. Arkadaş ufak bir eleştiri yapmış. Moderatörlerin dikkate alıp almaması önemli değil ama senin tavırlarının forumdan soğutacak cinsten.

Ülkeye yapılan en ufak eleştiriyi duyunca hemen ülkeyi terk et o zaman diyenler gibisin. Arkadaş ufak bir eleştiri yapmış. Moderatörlerin dikkate alıp almaması önemli değil ama senin tavırlarının forumdan soğutacak cinsten.
Onu benzeten sensin adam ana dilini bilmiyor sen onu savunuyorsun. İlla muhalefet olan ergenler gibisin desem.

Once bir zahmet anadilini ogrensin.
Ayrica duzgun konusup yazamayan insanlarin dediklerini pek ciddiye alasim da gelmiyor.
Forumun en sevdigim tarafi bu, kesinlikle imtiyaz gostermemeli.
Hocam ana dil ayrı yazılır. :D

Onu benzeten sensin adam ana dilini bilmiyor sen onu savunuyorsun. İlla muhalefet olan ergenler gibisin desem.
Bilmediğini nereden çıkardın yazarken bir hata yapmış olabilir. Gözünden kaçmış olabilir. Bu kadar sert eleştiriler yapıyorsun ama umarım sen dilimizi Zeki Müren seviyesinde bilip konuşabiliyorsundur.

Bilmediğini nereden çıkardın yazarken bir hata yapmış olabilir. Gözünden kaçmış olabilir. Bu kadar sert eleştiriler yapıyorsun ama umarım sen dilimizi Zeki Müren seviyesinde bilip konuşabiliyorsundur.
Bak bu kadar çelişki görmedim. Bana bilmediğini nerden çıkardın? Dedikten hemen sonra benim dilimi çok iyi bildiğimi çıkarıp Zeki Müren dedin?
Zaten moderatörler basit hatalara çok ceza vermiyorlar. Gelip burda Zeki Müren gibi yazmana gerek yok. Sadece noktana virgülüne dikkat et, isimleri büyük yaz.
Bunlar ilkokulda öğretiliyor zaten.

Katılıyorum. Karşıdaki insanın anlamasını zorlaştıracak derecede büyük bir yanlış yoksa ban atılmamalı. Ceza 1 saat olsa dahi insanlar konu sahibinden cevap alamayınca konuya bir daha dönmüyor.

Geliyorsa her konuya gelmeli. Bence gelse iyi olur. Adam sosyale yeni katılmış oluyor. Bu sebeple kuralları pek bilemiyor. Sadece açtığı konuya yazma izni verilmesi iyi olur. @Recep Baltaş
Yalnız kayıt olurken kuralları okudum ve kabul ediyorum tarzı bir yer vardı yani okumuş olması lazım zaten kuralları.

Bak bu kadar çelişki görmedim. Bana bilmediğini nerden çıkardın? Dedikten hemen sonra benim dilimi çok iyi bildiğimi çıkarıp Zeki Müren dedin?
Zaten moderatörler basit hatalara çok ceza vermiyorlar. Gelip burda Zeki Müren gibi yazmana gerek yok. Sadece noktana virgülüne dikkat et, isimleri büyük yaz.
Bunlar ilkokulda öğretiliyor zaten.
Demek istediğim şey adama dilini bilmiyorsun demişsin. Basit bir yazım hatası için çok acımasız bir söylem. Bu kadar acımasızsınız ama siz de Zeki Müren değilsiniz siz de hatalar yapabilirsiniz bu ana dilinizi bilmediğiniz anlamına gelmez. Demek istediğim buydu.

Arkadaşım kendi dilini yazıyorsun sen? Bu sadece bu foruma özel değil. Beğenmiyorsan tutan yok. DH'ye gidebilirsin.
Konu sahibini 'Kendi dilini yazıyorsun sen?' diyerek eleştirmeye çalıştığın bir mesajda, yazım yanlışı yapman çok ironik. Kendinizi ne sanıyorsunuz siz? İstediği yere gider, kalır. Buna ne zamandan beri sen karar veriyorsun?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı