Technopat Sosyal kuralları can sıkıcı

Bir yere katılırken tüm kuralları kabul edip giriyorsunuz. Sonra kurallara uymayınca mızmızlanıyorsunuz hocam; bu bizim veya yönetimin değil, sizin probleminiz 🙂.

Yanlış anlamayın ama kurallara uyanlara hiçbir şey yapmıyorlar. Foruma yeni katılmama rağmen tüm kurallara uymaya çalışıyorum ve sistemlerini anlamaya çalışıyorum. Bunu siz de yapmalısınız ki forumda sıkıntı yaşamayın, iyi sosyaller.

Bu ilk başta canımı çok sıkıyordu. Ya ben kullandığım forumu değiştirecektim, ya forum beni değiştirecekti. Ever forum beni değiştirdi, artık sadece burada değil klavye ile yazı yazı yazdığım her yerde imla kurallarına dikkat ediyorum. Foruma bu kurallar yüzünden teşekkür ediyorum.

Beğenmeyen kalmak zorunda değil, belirli kurallar var ve kuralları onaylayarak geliyorsunuz buraya. Madem beğenmiyorsunuz size göre değil veyahut hoşnutsuzsunuz o hâlde en baştan buraya kayıt olmamanız lazımdı.

Dediğim gibi bol imla kurallı sohbetler moderatör arkadaştan ricam hesabı kalıcı olarak kapatabilirse çok memnun olurum.

Bu ilk başta canımı çok sıkıyordu. Ya ben kullandığım forumu değiştirecektim, ya forum beni değiştirecekti. Ever forum beni değiştirdi, artık sadece burada değil klavye ile yazı yazı yazdığım her yerde imla kurallarına dikkat ediyorum. Foruma bu kurallar yüzünden teşekkür ediyorum.
Lakin gereksiz mesaj cezasının beni değiştirdiği falan yok hâla gereksiz mesaj cezasının gereksiz yere verildiğini düşünüyor, bu ceza ile 3 gün uzaklaştırılmaya devam ediyorum😁

Yeni konular

Geri
Yukarı