Technopat Sosyal Mart 2023 Güncellemesi

• Konuyu başlatan Emre C
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 125
  • Görüntüleme 14B
GİF'e son kaç güncelleme kaldı hocam? @Emre C
XenForo büyük güncellemesi yaklaşık 2 yıldır yayınlanmadı. 2022 yılında yayınlanacaktı güya, belirsiz tarihe ertelendi. Ben de sizin gibi GIF'i bekliyorum, XenForo'nun güncellemesi geldikten sonra herhangi bir sorun olmazsa GIF özelliğinin açılacağını umuyorum.

Hocam, kodu veya sonucu telefondan fotoğraf çekip atıyorlar. Buna bir çözüm bulamaz mıyız? @Emre C
Belirttiğiniz şekilde konu açanların konusunu pas geçip cevap vermeyebilirsiniz veya kod şeklinde paylaşmalarını rica edebilirsiniz. Yasaklamak çok mantıklı gelmiyor, Vavien'nin dediği gibi silindiği takdirde yazılanların hepsi gidecek. O yüzden iki seçeneğiniz var, ikisi de mantıklı uygulanabilir geliyor açıkçası.

@Emre C GIF desteği geldiğinde sunucuda .gif uzantılı şekilde barindirabilir misiniz? Direkt GIF'leri oynatma tarzı ayar olsa çok daha iyi olur ama en azından bu şekilde rahatça reklam engelleme araçları gibi şeylerle engelleriz. Şu anda gördüğüm tüm avatarlar .jpg uzantılı.
Bu öneriyi GIF özelliği açılmadan önce geliştiricimize iletirim.

ChatGPT programlama kategorisi üzerinde yasaklandığı için mutluyum :)
Çakma yazılımcılara güle güle :D

Hocam, kodu veya sonucu telefondan fotoğraf çekip atıyorlar. Buna bir çözüm bulamaz mıyız? @Emre C

@Vavien. hocam, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz?

Örnek konu;

Ben BIOS'u telefon ile çektiğim için ceza yemiştim :D

@Emre C GIF desteği geldiğinde sunucuda .gif uzantılı şekilde barindirabilir misiniz? Direkt GIF'leri oynatma tarzı ayar olsa çok daha iyi olur ama en azından bu şekilde rahatça reklam engelleme araçları gibi şeylerle engelleriz. Şu anda gördüğüm tüm avatarlar .jpg uzantılı.

Çok mantıklı hocam.

Belirttiğiniz şekilde konu açanların konusunu pas geçip cevap vermeyebilirsiniz veya kod şeklinde paylaşmalarını rica edebilirsiniz. Yasaklamak çok mantıklı gelmiyor, Vavien'nin dediği gibi silindiği takdirde yazılanların hepsi gidecek. O yüzden iki seçeneğiniz var, ikisi de mantıklı uygulanabilir geliyor açıkçası.

Haklısınız hocam.

Hocam, bu özelliği eklemek mümkün mü? Oldukça gerekli programlama kategorisi için bence.

ChatGPT programlama kategorisi üzerinde yasaklandığı için mutluyum :)
Çakma yazılımcılara güle güle :D

@Vavien. hocam, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz?

Örnek konu;

Şöyle ki, bu durum zaten yasak diye biliyorum. Virüs olduğu için bende bir ara böyle çekmiştim. 1 saat cezamı uslu uslu çektim.

@Emre C

Lütfen Recep Baltaş'ın son profil mesajında yazdıklarım değerlendirilebilir mi? Forumda hiç olmadığı kadar kalite düşüşü olduğu fark ediliyor.

Lütfen Recep Baltaş'ın son profil mesajında yazdıklarım değerlendirilebilir mi? Forumda hiç olmadığı kadar kalite düşüşü olduğu fark ediliyor.
Ara uyarı sürelerini arttırmıştık geçtiğimiz günlerde. Tam olarak uyarı süreleriyle alakalı olmasa bile bir iki tane önemli özellik üstünde çalışmamız olacak. Onlar bu durumu biraz düzeltebilir belki de.

Ara uyarı sürelerini arttırmıştık geçtiğimiz günlerde. Tam olarak uyarı süreleriyle alakalı olmasa bile bir iki tane önemli özellik üstünde çalışmamız olacak. Onlar bu durumu biraz düzeltebilir belki de.

Üslupla ilgili önemli düzenlemeler gelse iyi olur bence. En son biri Acer'la ilgili bir konu açmış kim varsa laf ediyordu. 1 saat sonra cezası açılınca aynısını yapmaya devam yaptı arkadaş. Caydırıcı bir ceza gelmeli. 1 gün yeterlidir. Tabii sizin kararınız da önemli.

Yeni konular

Geri
Yukarı