Technopat Sosyal'in ceza sistemini nasıl buluyorsunuz?

Genel olarak toparlayalım

• Oy verenlerin toplamı
    207
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Donanım Arşivi forumu gözünü seveyim. Olur olmadık şeylere ban atmıyorlar. Yazım yanlışı yaptı diye veya yanlış yere konu açtı diye insan banlanır mı hiç yahu? Bir konu açıyoruz hop, ban. Sonra konuya cevap da veremiyoruz.

Anket açınca sanki üyeler böyle diyormuş, uygulayalım deyip kuralları değiştirecekler. 😂

Kurallar size ayak uydurmaz, sizin kurallara ayak uydurmanız lazım.

Hayır sadece insanlar memnun mu, onu merak ettim. Soru sadece.

Gayet iyi ama yazım hatalarında ban süresi biraz kısaltılabilir bence. Yıllardır ne zaman Technopat'a yazsam içimde ban yiyeceğim korkusu oluyor.

Donanım arşivi forumu gözünü seveyim. Olur olmadık şeylere ban atmıyorlar. Yazım yanlışı yaptı diye veya yanlış yere konu açtı diye insan banlanır mı hiç ya? Bir konu açıyoruz hoppp ban. Sonra konuya cevap ta veremiyoruz.

Hocam orada insan yok, burada her şeye ban atılıyor.

Şu an yazım yanlışı cezası yedim ban vermediler. :) Sadece puan.

Şu an iyi gibi.

Önceden çok ceza alıyordum. Şimdi pek ceza almıyorum.

Düşününce çok ceza almışım. Ama hep küçük hatalar. :D

Donanım arşivi forumu gözünü seveyim. Olur olmadık şeylere ban atmıyorlar. Yazım yanlışı yaptı diye veya yanlış yere konu açtı diye insan banlanır mı hiç ya? Bir konu açıyoruz hoppp ban. Sonra konuya cevap ta veremiyoruz.

@DGDev senin zoruna giden ne sana ne oluyor?

Bence harika bir ceza sistemi ayrıca bu ceza sistemi yorumu kişiden kişiye değişir sence normal ise bence değil mesela.
Bu forumda özgür düşünce diye bir şey var sanıyordum fikirlere saygı açısından.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı