Technopat Sosyal'in ceza sistemini nasıl buluyorsunuz?

Genel olarak toparlayalım

• Oy verenlerin toplamı
    207
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Thonrik

Hectopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Technopat Sosyal'in ceza sistemini nasıl buluyorsunuz? Kötülemek için demiyorum iyisiyle kötüsüyle eleştirelim sizce fazla mı yoksa yeterli derecede mi?

Şu anda oldukça iyi bence. Biraz daha katı olsa fena olmazdı dediğim durumlar olmuyor değil ama o kadar da olur artık.

Technopat Sosyal'in ceza sistemini nasıl buluyorsunuz? Kötülemek için demiyorum iyisiyle kötüsüyle eleştirelim sizce fazla mı yoksa yeterli derecede mi?
Genelde doğru kararlar veriyorlar, yanlış olan durumları da anında düzeltiyorlar. Başarılı.

Şu anda oldukça iyi bence. Biraz daha katı olsa fena olmazdı dediğim durumlar olmuyor değil ama o kadar da olur artık.

Bence yazım yanlışı cezası sadece puan cezası olarak kalmalı. Süreli yasak ağır bir olay bence.

Ceza sistemi genel olarak güzel, daha sert olabilir. Genel olarak standart oturtulmalı. Geçen gün bir moderatörün inisiyatifi dahilinde yediğim ceza hakkında bir konu açmıştım: Aldığım kısıtlama süresi doğru değildi. Bu gibi durumlarda tüm moderasyonu temsilen cevap vermek yerine şahsi olarak yanıt verilmeli ki görelim karşı taraf sözlerinde ne kadar haklıymış.

Kuralların gerekliliğini anladığında hiç ceza almamaya başlıyorsun. Kurallar gerekli.

Fakat bazı moderatörler "inisiyatif" adı altında işin suyunu çıkarabiliyor.

Bazıları da gerçekten anlayışlı. "arada olur" deyip mesajınızı düzenliyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı