Technopat Sosyal'in çok sert kurallara sahip olması

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Düzenlemenize gerek var mı? Yeni mesajda konuda olan kişilere bütçenizin arttığını belirtin.

Gece 1-2'de açtığım rapora bile maksimum 30 dk içinde cevap geliyor. 2-3 günlük bir rapor bekleme süresi hiç yaşamadım.

Bazen konu açtığımda hiç kimse bakmıyor. O zaman yapabileceğim bir şey olmuyor. Düzenlemesi için rapor açıyorum. Önemi de yükseğe almama rağmen 2-3 gün bekliyorum. Hatta kontrol edeceğim. En son bir rapor açmıştım yüksek önemde.

Düzenlemenize gerek var mı? Yeni mesajda konuda olan kişilere bütçenizin arttığını belirtin.

Gece 1-2'de açtığım rapora bile maksimum 30 dk içinde cevap geliyor. 2-3 günlük bir rapor bekleme süresi hiç yaşamadım.
1691268111981.png

Aradan dört gün geçmiş. anca cevap gelmiş.

Hocam rapor diye destek bileti açıyor olmayasınız? Destek biletlerine çok geç cevap geliyor, zaten oraya da yazmışlar geç cevap gelebileceğini.
Ha o zaman yanlış anlamışım. Rapor açmayı denediğim de hızlı cevap gelmişti evet. Ama o cevapta da bana veya tüm foruma çözüm önerisi sunmadılar. Aynı şeyleri dediler. "Sistem toplama konularında aylık limit vardır."

Aynı şeyleri dediler. "Sistem toplama konularında aylık limit vardır."
Hocam bir ara bu sistem toplama limiti yokken işin cıvkı çıkmıştı gerçekten, herkes 3-5 tane sistem toplama konusu açıyor millet o kadar uğraşıyor yardım ediyor fakat kişi sistemi almıyor. 1-2 gün sonra tekrar sistem toplama konusu açıyor. Hatta bunun yüzünden insanlar artık kesin olmayan sistem toplama konularına yardım etmemeye başlamıştı. Yani limitin mantıklı olduğunu düşünüyorum bu yüzden.
İyi forumlar.

Hocam bir ara bu sistem toplama limiti yokken işin cıvkı çıkmıştı gerçekten, herkes 3-5 tane sistem toplama konusu açıyor millet o kadar uğraşıyor yardım ediyor fakat kişi sistemi almıyor. 1-2 gün sonra tekrar sistem toplama konusu açıyor. Hatta bunun yüzünden insanlar artık kesin olmayan sistem toplama konularına yardım etmemeye başlamıştı. Yani limitin mantıklı olduğunu düşünüyorum bu yüzden.
İyi forumlar.
Hocam bence 3-4 günlük limit ideal. 1 ay çok fazla. İyi forumlar.

2016'dan beri buradayım, kurallar değişmedi üstüne daha fazla eklendi.

Bu sebeple kurallara alışmaya, uygulamaya çalışın. Zamanla ve ceza aldıkça zaten oturuyor sistem.
Bence kurallık bir durum yok. 3-5-10-200 neyse ceza aldıktan sonra su gibi bardağa uyuyor üyenin kişiliği. :)
Yoksa temel mantık aynı. Kural eklense de silinse de.

@Negative Sir bu Türkçe kuralları sayesinde yazılar düzgün ve okunaklı oluyor. Şikayet etmekten ziyade pratik yapsaydınız hem öğrenirdiniz hem de ceza almazdınız :) İmla ve yazım kurallarına dikkat etmek, her yerde işinize yarar.

Technopat’ın yazım kuralları ile ilgili hassasiyetini destekliyorum açıkçası. Kesinlikle forumda tertemiz bir görüntü oluyor. Herkes güzel konuşuyor, dikkat etmek zorunda hissediyor kendini.

Ama “Gereksiz mesaj” konusunda biraz tölerans olmasını isterim ben açıkçası. En ufak bir espri yapınca hemen gereksiz mesaj cezası alıp artık belli uyarı sayısını geçtiğim için 3’er 3’er gün yasaklanıyorum Sosyal’den. Canım buna çok sıkılıyor. Kimseyi rencide etmeyen, hatta insanların hoşuna bile giden küçük esprilerin kimseye bir zararı olmaz diye düşünüyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı