Technopat sunucusu bu kadar yükü nasıl kaldırıyor?

Sana yükü kaldırdığını hissettiren ne oldu ki ? YouTube'de 4K video açıyorum technopat arada loopa giriyor yükleme ekranında 5 dakika kalıyor. Serverlarda sıkıntıyı bir tek ben yaşamıyorum bence ve bu konu yaşadıklarımı anlatmam için iyi olmuş. 😄
Onlar benim internetten kaynaklı değil miydi yahu? :)

Onlar benim internetten kaynaklı değil miydi yahu? :)

Ben arkada film falan izliyorum arada durduruyorum ve eğlencesine foruma gireyim diyorum, tam bu sıralar özellikle yoğun saatlerde alt+F4 attıracak kadar çıldırıyor. Diğer forumlar muhtemelen aktif değiller bu kadar ama özellikle diğer forumlar o kadar akıcı ki tövbe ediyorum.

Son düzenleme:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yalnız ekliyim aktifliğe göre yine de fena değil. Hani arada giriyor çok yoğun zamanlarda yükleme ekranları özellikle ama olacak o kadar. Hani yükü bana göre kaldırmıyor bazı durumlarda ama kaldırıyormuş gibi hissetmeniz normal. 😄
Benim mesajım biraz hayıflanma. Hayıflanmaya bayılırım bkz. 😆
Sana yükü kaldırdığını hissettiren ne oldu ki ? YouTube'de 4K video açıyorum technopat arada loopa giriyor yükleme ekranında 5 dakika kalıyor. Serverlarda sıkıntıyı bir tek ben yaşamıyorum bence ve bu konu yaşadıklarımı anlatmam için iyi olmuş. 😄
Sıkıntı yaşamayanları normal karşılarım.

Geri
Yukarı