Technopat neden bu kadar samimi?

Garip bir şekilde ben çoğunluğun tam tersini düşündüğünü düşünüyorum :D Yazım kurallarımızdan dolayı yıllardır buranın bir dikta rejimi ile yönetildiği söylenir durur. Samimi bulmanıza sevindim 🤗

Yazım kurallarının amacı her zaman dediğim gibi Sosyal'i herkes için okunur kılmak 😊

Yazım kuralları da arada gerçekten de çekilmez olabiliyor ama uzun süreçte cidden faydalı ancak benim en büyük şikayetim korsan yazılama destek vermiyoruz denip konunun kilitlenmesi tamam siz destek vermeyin ben bu parası olmayan arkadaşlarıma yardımcı olmak istiyorum kilitlemeyin konuyu sadece moderatörler yöneticler vb. kişiler ilgilenmesin ben ilgilenmek istiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Garip bir şekilde ben çoğunluğun tam tersini düşündüğünü düşünüyorum :D Yazım kurallarımızdan dolayı yıllardır buranın bir dikta rejimi ile yönetildiği söylenir durur. Samimi bulmanıza sevindim 🤗

Yazım kurallarının amacı her zaman dediğim gibi Sosyal'i herkes için okunur kılmak 😊
Sosyal'in kötü tarafı yazım yanlışları konusunda bir takıntı yarattı bende. :D
Özellikle @painkiller ve @StronkComrade adlı yöneticiler şakacı ve her konuya yetişiyorlar.

Diğer forumlardan daha samimi bir aile ortamı var burada. Sizce neden?

Çoğu yere göre buradaki yönetim "faşist" ilan ediliyor :D
Ciddi bir kitle "Üçüncü Reichtopat nokta Net" desem Age of Empires II'deki işçiler gibi "Evet, doğru!" der...

Hatta geçenlerde birisiyle burada tartışırken, adam kurallara o kadar katlanamadı ki, en sonunda ağız dolusu saydırdı, üyeliğine falan da küfür etti; sonra sabun oldu sanırım...

Ama biz memnun olanlar bu faşist yönetimden yana hiç sıkıntı yaşamıyoruz. Hem görüyorsunuz zaten Führer'e laf atanlar büyük yanlış içerisinde, bize faşist diyenler görsünler ki führer hep bizimle!

Çoğu yere göre buradaki yönetim "faşist" ilan ediliyor :D
Ciddi bir kitle "Üçüncü Reichtopat nokta Net" desem Age of Empires II'deki işçiler gibi "Evet, doğru!" der...

Hatta geçenlerde birisiyle burada tartışırken, adam kurallara o kadar katlanamadı ki, en sonunda ağız dolusu saydırdı, üyeliğine falan da küfür etti; sonra sabun oldu sanırım...

Ama biz memnun olanlar bu faşist yönetimden yana hiç sıkıntı yaşamıyoruz. Hem görüyorsunuz zaten Führer'e laf atanlar büyük yanlış içerisinde, bize faşist diyenler görsünler ki führer hep bizimle!
O mesajı ben de gördüm. Büyük harflerle kaç satır sövmüş sonra birkaç tane cinsel içerikli resim koymuş. Banlayan admine çok teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı