Technopat üyelerinin ilk dayak yediği an

Babamdan hiç dayak yemedim. Ama dayaktan daha ağır sözlerini çok yedim. Dayak atsa daha az acıtırdı, o derecede psikolojik şiddet uygulardı bana.

Annemden ufak tefek dayaklar yedim küçükken. Çoğunu hak etmişimdir, anneme kızamam.

Gerçek anlamda ilk dayağımı yaklaşık 11-12 yaşındayken yedim. Mahallede bir zihinsel engelli kız çocuğuna zarar vermek isteyen yaklaşık 15 yaşındaki bir şerefsizin elinden kızı aldım diye arkamdan gelip kafamda sırma soda şişesi kırdılar ve arabaya yatırıp vurdular. Nevrim döndüğü için karşılık veremedim ama kıza bir şey yapamadılar. Benim için bu önemliydi.

Birkaç hafta sonra çocuğu abim ve yakın arkadaşlarımla yakalayıp aynı arabaya yatırıp dövdük. Elimizden f*** annesi kurtardı. Birkaç hafta sonra da taşınıp gittiler.

Kavga benim için hala son çaredir ama o günden sonra biri üstüme yürüyorsa ve kavgadan kaçma yolum yoksa hiç acımam. Aile dostu çok iyi avukatlarımız var, mahkemede görüşürüz dayağımı attıktan sonra...

Bazı laflar vardır, dayaktan daha fazla acıtır🥺

Daha önce hiç dayak yemedim pek kavga ettiğimde söylenemez. Genelde kimse bana karışmaz bende beladan uzak durmaya çalışırım. Sadece 6 ve 7. sınıflar arasınsa çok kavgacıydım. Bir keresinde kavga ederken tekme atmaya çalışmıştı çocuk bende havada yakalayıp ayakkabasını çıkardım ve çöpe attım. Sınıf hocasıyla aram çok iyiydi bu olaydan sonra beni tüm okula yeğeni diye tanıttı. Bu yüzden kimsede bana karışmadı. Şu hem zeki hem haylaz olan tip bendim. Arkadaşlar benim sayemde az tutanaktan kurtulmadı.

5. Sınıftayken sınıfım değişmişti ve yeni sınıfa geçmiştim. Sınıfa pek alışamamıştım. Yanımda bi' keko çocuk oturuyordu. Sürekli bana karışıyordu bende sonunda onu dövmüştüm bi güzel. Sonra bi baktım tüm sınıf üstüme dalıyor. İlk haftadan fena dayak yemiştim. Tüm sınıf bana saldırmıştı. Sonra müdüre filan şikayet ettik ailem geldi ve en son sınıfımj değiştirdiler. İlkokulda ki sınıfıma geri dönmüştüm.
Hayatımda yediğim en büyük dayaktı bi kekoyu dövdüm diye ki onda da haklıydım ama.

Yeni konular

Geri
Yukarı