Technopat ve Katı Kuralları

Technopat yönetimi abartıyor mu?

• Oy verenlerin toplamı
    128
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Meriç bey sizlik bir durum yok. Güzel yazı yazalım diye yazım denetimini kullanıyoruz. Gene sıkıntı çıkıyor. :)

Bilmek zorundasiniz efendim. Bunlari ilkokulda ögretiyorlar, o kadarini da ögrenin bir zahmet. Internet denen bir sey var ayrica. Emin olmadiginiz yerleri arastirabilirsiniz. Bu sayede de baglaclari nerede ve ne sekilde kullanmaniz gerektigini ögrenirsiniz.
Türkçeyi çok sevsem Türkçe öğretmenliği okurdum ve üniversite sınavında full çekerdim.

Türkçeyi çok sevsem Türkçe öğretmenliği okurdum

Ben de sevmiyorum. Yine de dogru yazmak icin gayret gösteriyorum. Baglac dedigimiz konu daha önce de söyledigim gibi ilkokulda isleniyor. Bunu da bilmeyeceksek neyi bilecegiz? Mantigini kavrayinca o kadar zor olmadigini anlayacaksiniz.

Ben de sevmiyorum. Yine de dogru yazmak icin gayret gösteriyorum. Baglac dedigimiz konu daha önce de söyledigim gibi ilkokulda isleniyor. Bunu da bilmeyeceksek neyi bilecegiz? Mantigini kavrayinca o kadar zor olmadigini anlayacaksiniz.

Sorun şu, bir hata yaptık diye günlerce ceza yememiz. Bilen moderarör bunu düzeltir ve bu kadar uzun ceza verilmez. Çok güzel ve detaylı oyun önerisinde bulundum, birden fazla cümleyi sıralı yazdığımdan konu onaylanmadı bile. Şimdi ben sinirlenmeyeyim de kim sinirlensin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Konunuzun onaylanmaması hakkında yorum yapamayacağım, fakat bildiğim kadarıyla ilk kez verilen cezaların süresi günlerce sürmüyor. Aynı hatadan birçok kez uyarı aldığınız zaman cezaların süresi artıyor.

Ben şahsen şu an görevde bulunan yöneticilerin ceza meraklısı tipler olduğunu düşünmüyorum. Bazı konularda gerçekten fazla tolerans gösterdiklerine şahit oldum. Yiğidi öldür ama hakkını yeme demişler.

Konunuzun onaylanmaması hakkında yorum yapamayacağım, fakat bildiğim kadarıyla ilk kez verilen cezaların süresi günlerce sürmüyor. Aynı hatadan birçok kez uyarı aldığınız zaman cezaların süresi artıyor.

Ben şahsen şu an görevde bulunan yöneticilerin ceza meraklısı tipler olduğunu düşünmüyorum. Bazı konularda gerçekten fazla tolerans gösterdiklerine şahit oldum. Yiğidi öldür ama hakkını yeme demişler.
Sosyalde bir kez girdiğimde onlarca mesaj yazıyorum ve cezalar genelde arka arkaya geliyor.

Bence kurallar biraz revize edilmelidir. Bu konuda bir kaç tavsiyem var umarım dikkate alınır.

1. Ehliyetten yola çıkılarak puan sistemi getirilebilir. Örnek vermek gerekirse 3 hata yapan üyeye 1 saat ceza verilebilir. Bu süre yaptığı hata sayılarına göre katlanabilir.
2. Ceza verildikten sonra hangi sebepten verildiği belirtilmelidir.
3. Sebep belirtildikten sonra belki bilmiyor olma ihtimaline karşı hazır şablonlar hazırlanarak yapılan hataya dair bilgilendirmek için link paylaşılabilir.

Madem Türkçe'nin doğru kullanımı teşvik ediliyor. Bunu cezalandırarak değil de daha töleranslı ve bilgilendirici olarak yapmak eminim insanları daha mutlu edecektir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı