Technopat ve Kuralları? (!)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
O zaman ver maaşının yarısını ben onlara ulaştırayım. 😉

Hayır şu an yazdığın şeyi anlamıyorum :D ihtiyaç sahibi birine yardım etmek zor geliyorsa ne yapabilirim ben sana :D.
Vergi vermek istemiyorsan gidip vergi kaçırabilirsin bir de şu fakir edebiyatı yapanları anlamıyorum zaten sen çalışmıyorsun baba parasıyla geçiniyorsun fazla takılma devamke.

Hayır şu an yazdığın şeyi anlamıyorum :D ihtiyaç sahibi birine yardım etmek zor geliyorsa ne yapabilirim ben sana :D.
Vergi vermek istemiyorsan gidip vergi kaçırabilirsin bir de şu fakir edebiyatı yapanları anlamıyorum zaten sen çalışmıyorsun baba parasıyla geçiniyorsun fazla takılma devamke.
Bunu bana yaşını gizleyen adam mı söylüyor?

Evliyim ve üniversiteden mezun olduktan sonra 3 ay içinde iş buldum. O zamandan beri çalışıyorum.

O zaman ben senin için bir tahmin yapayım. Atatürk'ün ilkelerini bile bilmeden profil fotoğrafına koyuyorsun.

Dostlar burada konu savaşlar, tarih, Recep Baltaş'ın yorumlarının doğruluğu değil üslubu.
İnanmayacaksın ama konu odağını ilk değiştiren kişi olan ben de ağzım açık izliyorum. :D Ben bile konuyu bu kadar saptıramazdım, bazı üyelere saçmalama kabiliyetlerinden dolayı saygı bile duymaya başladım. Bükemediğim bileği öpeceğim. :D

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı