Technopat Youtube'un Heyecanını Kaybetmesi

Makaleler
2
Yer
Ankara
Dur moderatör, hemen banlama dert yanacağım. Eski videolara bakıyorum G3258'e Titan X'ler takılıyor, bomba gibi sistemler toplanıyor, çayımı demleyip karşısına geçtiğim Muhteşem Kafa Ayarları'ndan bahsetmiyorum bile. Nerde bu heyecan? Şimdi monoton ve sıradan bir Youtube kanalı oldunuz gibime geliyor. Lütfen banlamayın ama eski günleri özlettiniz.

Dur moderatör, hemen banlama dert yanacağım. Eski videolara bakıyorum G3258'e Titan X'ler takılıyor, bomba gibi sistemler toplanıyor, çayımı demleyip karşısına geçtiğim Muhteşem Kafa Ayarları'ndan bahsetmiyorum bile. Nerde bu heyecan? Şimdi monoton ve sıradan bir Youtube kanalı oldunuz gibime geliyor. Lütfen banlamayın ama eski günleri özlettiniz.
Yeni bir ofise geçiceklermiş inşallah yeni ofislerine geçtiğinde eski zamanlardaki gibi olur.

Kaç yıldır buradayım inanın ben bile doğru düzgün izlemiyorum Youtube Kanalını.
Olayın içerisine biraz sempati bolca espri katılması gerekiyor, eğlenceli de içeriklerin olması gerekiyor. Sadece bilgi insanları sıkıyor.

Ben eski, baklava yiyen Recep Baltaş'ı istiyorum :D

Kaç yıldır buradayım inanın ben bile doğru düzgün izlemiyorum Youtube Kanalını.
Olayın içerisine biraz sempati bolca espri katılması gerekiyor, eğlenceli de içeriklerin olması gerekiyor. Sadece bilgi insanları sıkıyor.

Ben eski, baklava yiyen Recep Baltaş'ı istiyorum :D
Eskiden ne güzel boza içerlerdi. Ben de özenip videoyu durdurup gidip marketden almıştım. :)

Maalesef dostlar maalesef. Normalde her zaman kotayı düşünüp 360p de video izliyordum, Kafa Ayarı videosu yüklendiğinde kotayı 1 saniye bile düşünmeyip 1080p izliyordum. (en azından çalışıyordum) Yanında çay ve "pisküvit" ne giderdi be... Ama artık eski havasına değil. Ne olur Kafa Ayarı çekin. @Recep Baltaş

Maalesef dostlar maalesef. Normalde her zaman kotayı düşünüp 360p de video izliyordum, Kafa Ayarı videosu yüklendiğinde kotayı 1 saniye bile düşünmeyip 1080p izliyordum. (en azından çalışıyordum) Yanında çay ve "pisküvit" ne giderdi be... Ama artık eski havasına değil. Ne olur Kafa Ayarı çekin. @Recep Baltaş
Soğuk bir kış günüydü, Cuma günü olmuş okul bitmiş eve gelmiştim, yemeği yedim, sonra baktım kafa ayarı yüklenmiş, koltukta battaniye ve çay ile izlemiştim. O gün en iyilerindendi. Sesimizi duyun! @Ali Güngör @Recep Baltaş

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı