Technopat Youtube'un Heyecanını Kaybetmesi

Pşt pşt ben buradayım bilin istedim.

98558.png

O vakit sakalın büyük kısmını uçurup favorilere dönüş yapıyorum, maksat gönüller şen olsun :)

Şaka bir yana mevcut ofise uzun süredir sığmıyoruz arkadaşlar, yeni arkadaşlar için yer ve daha iyi bir altyapı lazım. Bu yüzden yeni bir ofis hazırlamaya başladık. Biz heyecanımızı hiç yitirmedik, ancak sizlerle paylaştığımız format yoğunluk sebebiyle uzun süredir sadece incelemeler oldu.

Süreç bir yıldır sürüyor, nihayet geçtiğimiz ay sonuç kısmına geldik. Duvarlar söküldü, kırıldı, ses yalıtımları vb. yapıldı. Bayram seyran derken ustalar vahşi Pokemon gibi kaçışmaya başladı. Poke topuyla usta kovalayan, Ash misali bir müdürümüz var şu an. Umarım yakında taşınıp arkadaşlarımıza masalarını vereceğiz, işlerine alıştıracağız; bize de bu sayede daha keyifli muhabbetleri sizinle paylaşma imkanı doğacak :) Ha o zaman herkesi sarar, sarmaz, seversiniz, sevmezsiniz o kısım sizin bileceğiniz iş ama biz yapacağız :)

O vakit sakalın büyük kısmını uçurup favorilere dönüş yapıyorum, maksat gönüller şen olsun :)

Şaka bir yana mevcut ofise uzun süredir sığmıyoruz arkadaşlar, yeni arkadaşlar için yer ve daha iyi bir altyapı lazım. Bu yüzden yeni bir ofis hazırlamaya başladık. Biz heyecanımızı hiç yitirmedik, ancak sizlerle paylaştığımız format yoğunluk sebebiyle uzun süredir sadece incelemeler oldu.

Süreç bir yıldır sürüyor, nihayet geçtiğimiz ay sonuç kısmına geldik. Duvarlar söküldü, kırıldı, ses yalıtımları vb. yapıldı. Bayram seyran derken ustalar vahşi Pokemon gibi kaçışmaya başladı. Poke topuyla usta kovalayan, Ash misali bir müdürümüz var şu an. Umarım yakında taşınıp arkadaşlarımıza masalarını vereceğiz, işlerine alıştıracağız; bize de bu sayede daha keyifli muhabbetleri sizinle paylaşma imkanı doğacak :) Ha o zaman herkesi sarar, sarmaz, seversiniz, sevmezsiniz o kısım sizin bileceğiniz iş ama biz yapacağız :)
İşte böyle reis. (y)

Merhaba arkadaşlar. Size sonuna kadar hak veriyoruz. Biz de durumun farkındayız. Bunun en büyük sebebi artık incelemelerden diğer videolara vakit kalmaması.

Bu sorunu çözmek için de uzun zamandır çalışıyoruz.

Peki ne yapıyoruz?
  • Öncelikle yeni ve daha büyük bir ofise geçiyoruz. Bu işlem bir aksilik olmazsa bu ay sonunda gerçekleşecek!
  • İki adet yeni çalışma arkadaşımızı bünyemize katıyoruz.
    • Bir kişi halen daha Ali ve benim yaptığım video düzenleme ve videoların altındaki zaman çizelgesini hazırlama işlerini devralacak.
    • Diğer arkadaş ise mobil ağırlıklı olmak üzere bizimle birlikte veya tek başına inceleme yapacak.
  • İki yeni çalışma arkadaşı ile birlikte biz daha fazla vakit bulup Kafa Ayarı veya Hackintosh gibi konulara eğilebileceğiz.
Heyecanımızı kaybetmedik, vaktimizi kaybettik :) Bu vakti de tekrar yaratıp eski günlere geri dönmek istiyoruz. Görüşlerinizi önemsiyoruz ve durumun farkındayız.

Desteğiniz için teşekkür ederiz (y)

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar. Size sonuna kadar hak veriyoruz. Biz de durumun farkındayız. Bunun en büyük sebebi artık incelemelerden diğer videolara vakit kalmaması.

Peki ne yapıyoruz?
  • Öncelikle yeni ve daha büyük bir ofise geçiyoruz. Bu işlem bir aksilik olmazsa bu ay sonunda gerçekleşecek!
    • Bir kişi halen daha Ali ve benim yaptığım video düzenleme ve videoların altındaki zaman çizelgesini hazırlama işlerini devralacak.
    • Diğer arkadaş ise mobil ağırlıklı olmak üzere bizimle birlikte veya tek başına inceleme yapacak.
  • İki yeni çalışma arkadaşı ile birlikte biz daha fazla vaklit bulup Kafa Ayarı veya Hackintosh gibi konulara eğilebileceğiz.
Heyecanımızı kaybetmedik, vaktimizi kaybettik :) Bu vakti de tekrar yaratıp eski günlere geri dönmek istiyoruz. Görüşlerinizi önemsiyoruz ve durumun farkındayız.

Olley be!!!

Peki ne yapıyoruz?
  • İki yeni çalışma arkadaşı ile birlikte biz daha fazla vaklit bulup Kafa Ayarı veya Hackintosh gibi konulara eğilebileceğiz.

Yine benim sözüme geldiniz, biraz simariklik gibi algilanabilir bu yazacaklarim ama zamaninda ne dedim ben? Recep ve Ali artik Technopat'in yüzü haline geldiler ve bu sitenin gelecegi icin tehlikeli bir durum dedim, rahat 1 seneyi gecti bu iletimi yazali ama kimse beni sallamadi. :)
Technopat maalesef sadece Bilgisayar ve Masaüstü bilesenleri ile anildi, farkli teknolojik aletler vs. tanitilmadi ve sanirim bundan sonra da böyle kalacak.
Keske ekibi bastan büyük tutsaydiniz da bu heyecan kaybolmasiydi.
Heyecan bir sikinti, kurallar bir sikinti, siteden uzaklastirmalar baska bir sikinti, üyeleri kendi haline birakmamalari ayri bir sikinti hele bir de son siralar iletilere asiri müdahele etmeler (Bir nevi SANSÜR) baska bir konunun icerigi zaten.

Allah sonumuzu hayreylesin, daha heyecanli ve özgür konularda bir arada olmayi temenni ediyorum.
La böyle muhalefet yazinca bana gicik olmuyorsunuz degil mi? :)

Sevgiler :)

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı