Technopat'a getirilmesini istediğim 5 özellik

Biliyorum gelmez ancak bir de cezalıyken raporlama özelliği gelse çok güzel olur. Raporlanmayacağını bildiği için cezalı kişinin arkasından ileri geri konuşan kişiler oluyor.
Öyle olursa ceza alan kişilerin -özellikle yeni üyelerin- rapor yoluyla yetkililere küfür edeceklerine eminim.

2. maddeyi tam anlamadım. Yazan kişi neyin hakaret olup olmadığını kavrayacak zekaya sahip değilse "düzelt" butonu bunu onun yerine mi yapacak? Kendisi yazmasın bunun için özelliğe ne gerek var. 4. madde güzel olması gereken bir seçenek bence de. 5. madde uygulanabilir, yazım hatası olan upuzun bir mesajı tek tek kontrol edemez kimse alıntılar geçer cezaya gerek yok. 7. madde biraz gereksiz geldi imzalardaki linklere tıklayan mı varmış? Rehber ekleyen üye için iyi olur ama çoğunluk kimsenin umursamadığı steam, discord, instagram linklerini ekler boş kalabalık olur.

Öyle olursa ceza alan kişilerin -özellikle yeni üyelerin- rapor yoluyla yetkililere küfür edeceklerine eminim.
1 saatlik veya 1 günlük ceza için kimse küfür etmez diye düşünüyorum ama 1 haftayı geçkin sürelerde raporlama özelliği kısıtlanabilir. Her şeyin bir çözümü var :D

İkinci madde gereksiz, onu kaldırmaya çalışacağım. Kim neden kendi sosyal medya hesabını eklesin ki? Zaten ekleyenler var ;).

Steam ekleyen onu da ekler hocam. Ama bana sorarsan "sadece Technopat linki limit 5, Technopat + harici site limit 3." uygun olabilir. 5 sayısı çok fazla rehberi olan üyeler için iyi olur, hem saçma ve gereksiz link kalabalığı da olmaz.

Geri
Yukarı