Technopat'ı seviyor musunuz?

Troller falan olmasa çok daha iyi olacak bir forum. 2 senedir buradayım her gün uğrarım. Sosyal medya gibi gereksiz şeylerde vakit kaybetmek yerine burada iyi kötü bir şeyler öğrenmek ve insanlara az çok yardım edebilmek çok güzel oluyor. Çok sağlam hocalarım da var. @messinicocugu @LAPSEKİLLİ BIG SMOKE @GalaxySal450 @Artoria Pendragon

sevdiğim bir yer olup olmamasıyla ilgilenmiyorum. öğreneceğimi öğreniyorum paylaşacağımı paylaşıyorum çıkıyorum. İyi biryermiş kötü biryermiş beni ilgilendirmiyor. bilgi alış-verişimi yapıyorsam kimin nasıl olduğundan bana ne çünkü burda olma amacım bilgi ve sorun çözümü. Profesyonel düşün:)

Siz seviyor musunuz? Sevmiyorsanız sebebinizi yazabilirsiniz. Bana sorarsanız, ben sevmiyorum çünkü hem saçma sapan insanlar var ve politikası-yani kuralları-çok ağır. Hatta kurallara sıkı sıkıya bağlı olan ve her konuda yargıçlık yapan bir arkadaş da bulunmakta.

Çok seviyorum, yeri zaman en ufak yazım yanlışlarına bile günlerce ban vermelerine acayip sinirim bozuluyor ama katlanıyoruz bir şekilde.

Gençliğim burada geçti. :D Hayallerimi gerçekleştirmeme imkan tanıyan yer burası. Birçok dost edindim.

5 gün sonra 10. yılımı dolduruyorum. Kurallara sıkı sıkıya bağlı oluşu beni buraya bağlayan en önemli sebeplerden biri. Aktif olarak kullandığım başka bir platform bulunmuyor.

Son düzenleme:
Saçma sapan yazım kuralları olmasa eğlenceli forum aslında. Neymiş yok efendim cümle sonuna nokta koymamışım, aynı cümleyi iki cümle yazmışım, virgülü yanlış atmışım neymiş random kullanarak gülmüşüm. Bu Technopat'ın istediği Türkçeyi kullanan tek kurum kaldı o da TRT. Bazı saçma kurallar mevcut onun dışında güzel.

Hocam ben de önceden seviyordum ta ki o saçma sapan insanları görünceye.

Dolar 1TL'ye düştü gibi saçma espriler yapmak için konu açan insanlarda var ama ben bilgisayarlarla ilgili birçok şeyi buradan öğrendim ayrıca soru sorduğunuzda mutlaka cevap veren birileri oluyor bu da çok güzel tabii ki.

Saçma sapan yazım kuralları olmasa eğlenceli forum aslında. Neymiş yok efendim cümle sonuna nokta koymamışım, aynı cümleyi iki cümle yazmışım, virgülü yanlış atmışım neymiş random kullanarak gülmüşüm. Bu Technopat'ın istediği Türkçeyi kullanan tek kurum kaldı o da TRT. Bazı saçma kurallar mevcut onun dışında güzel.

Otomatik düzeltme denen bir arkadaş var hocam deneyebilisiniz.

Siz seviyor musunuz? Sevmiyorsanız sebebinizi yazabilirsiniz. Bana sorarsanız, ben sevmiyorum çünkü hem saçma sapan insanlar var ve politikası-yani kuralları-çok ağır. Hatta kurallara sıkı sıkıya bağlı olan ve her konuda yargıçlık yapan bir arkadaş da bulunmakta.

Konulardan çok sapıp illa kavga çıkaran elemanlar.
Cevaplarken boş boş şeyler yazıp cevaplayanlar.
Tek bir markaya olmazsa olmaz diyenler.
Olmaz ise güzel.

Geri
Yukarı