Technopat'ın birçok açığını buldum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bütün forumların sistem açığı vardır. Fakat sitenin yedeği tutulur o yüzden sıkıntı yok. Şuan buraya yüklü miktarda cookie basılırsa burası veya başka forum olsun patlar. Bu tarz forumlarda yüzlerce açık bulabilirsiniz. Ama önemli olan işte o yedek :) Eskiden Cyberwarrior ve Tahribatta üyeydim. Çok eskiden :)

Kaldırdım. Bence böyle daha iyi.
Ben de niye böyle oldu diyordum😅 Bence de sorun yok. Hatta beğeni/mesaj sayısına göre yargılayan bir kesim vardı, onların da önü kesilmiş olur.

Tam açık diye söylemem ama bulduğum bazı bilgileri sizinle paylaşayım. Mesela benim arkadaşım forumda hesabı yok şu anda, açar forum hesabı, benim için. Açar belki de bilemiyorum, şifresini falan söyler bana, arkadaşım diye. Konuşur, anlaşırız, verir bana hesabını onu kullanırım, pek de bilinmez. Mesela benim kullanabileceğim diğer bir bulduğum şey ise arkadaşıma söylerim hesabında konu oluşturur, soru kategorisinde benim bildiğim bir şey direkt yazarım cevabı, alırım en iyi cevabı. Bu arada yanlış anlamayın, böyle bir şey yapmayacağım forumu seviyorum. Belki de yapanlar vardır bunları. Kısaca demek istediğim yeni hesap açmak yasak olmamalı bunların hepsi yapılabilir çünkü.
Bayağı açık bulmuşsunuz gerçekten de.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı