Technopat'ın Enleri

Ben de kendimi en üşengeç üye olarak ilan ediyorum [emoji1305]
Birçok konuda bilgim olsa bile nereden geldiğini bilmediğim büyük ihtimal mükemmeliyetçilikten kaynaklanan, sanki anlatacağım kişinin o konu hakkında hiç birşey bilmiyormuş dolayısıyla ona her şeyi detayına kadar anlatma hissi var bende. O yüzden bazen nasıl cevap vereceğim derken kendimi aklımda koca bir paragraf yazarken buluyorum ve bu paragrafı yazmaya üşeniyorum :)

not: Bu yazıyı yazarken 3 kere yemek arası, 2 kere de tuvalet molası verdim.

Eh madem böyle bir konu açılmış bizde dahil olalım bakalım 🤣

Kendimi bu forumun en alıngan üyesi ilan ediyorum. Bazı durumlarda bana karşı şaka yapıldığını bildiğim halde alınmadan edemiyorum. Karakterimden kaynaklı bir sorun olduğunu düşünüyorum. Yapacak bir şey yok 😕

PC konusunda en bilgili üye?
@Murat5038 @BilgisayarKurdu

Telefon konusunda en bilgili üye?
@SypeR

Bilim konusunda en iyi üye?
@painkiller @bitwise @KaraKartalw @Silinen üye @Mert @GCN

Felsefe konusunda en bilgili üye?
Felsefe içinde yukarıdaki isimleri diyorum.

En yardımsever üye?
Çok var hangisini yazayım bilemedim.

Diğer sorular hakkında bir fikrim yok.

Estağfurullah, sizin gibi bir insan için az bile :)

Gördüğüm nadir "insanlardansınız"

İyi geceler :)
Sağolun, varolun hocam. Sizin değerli düşünceleriniz arasında bir yerim olduğuna sevindim. Emin olun sizi her ne kadar forum üzerinden tanısam da sizin düşüncelerinizin, insanlığınızın ve hoşgörünüzün benim için yeri farklı. Siz benim tanıdığım belki de en iyi kalpli, en samimi olanısınız. İyi ki varsınız :)

Sağolun, varolun hocam. Sizin değerli düşünceleriniz arasında bir yerim olduğuna sevindim. Emin olun sizi her ne kadar forum üzerinden tanısam da sizin düşüncelerinizin, insanlığınızın ve hoşgörünüzün benim için yeri farklı. Siz benim tanıdığım belki de en iyi kalpli, en samimi olanısınız. İyi ki varsınız :)
Aynı şekilde sizin de düşüncelerinizi forum içerisinde olmaktan ziyade anlayabiliyorum. İyi ki varsınız :)
En komik üye kim?
Komikten ziyade eğlenceli olarak @StronkComrade Bey'i aday gösteriyorum ben :)
Burada kendimi gördüğüme sevindim :)

Eğlenceli birisi olabildiysem ne mutlu bana :D

Yardımsever sayısız kişi var ama gönlümde yer eden @Neko. Adam düşük bütçede binlerce kişiye sabah akşam PC topladı. Kraldı :) Öptüm Nekocum :)

@BilgisayarKurdu'nun da rehberleri güzel ve yardımcı oluyor.

@KaraKartalw az yorum atar ama dolu yorum atar. Forumda sevdiğim 5 kişi arasına girer.

Yeni konular

Geri
Yukarı