Technopat'ın Reklam Yerleşimi ve Optimizasyon Sorunu

Sürekli yapacağız, edeceğiz. Ama icraate gelince ilerleme yok.
Daha fazla buralarda durulamayacak sanırım, onu anladım ben.
Yapılacak bakım toplamda maksimum 30 dakika. 30 dakikada PageSpeed'de 85+ çok rahat görülür. Ama ilgilenen yok ki. Tabii sunucu yetişemiyorsa bir şey diyemem. Ama Alexa'da Türkiye çapında ilk 100'deki bir site için sunucu sıkıntı yaratmamalı bence. Şayet tekil 1K kişi siteye girince durum daha da vahimleşiyor.

@76087 Hocam medium mod bile ortalama kullanıcılara önerilecek gibi değil. Reddit, youtube, Google accounts, Virustotal gibi yerlerde bile sorun çıkarabiliyor 3. parti çerçeve ve skriptleri engellemek. Statik filtreleri kullanıp, can sıkan öğeleri engellemenin daha basit olduğunu düşünüyorum.

Yine de, uMatrix ve uBlock-medium,hard mod- kullandığım en faydalı eklentiler kesinlikle.

Adsız.png

Son düzenleme:
Alın beyler bayanlar:
Kod:
technopat.net##.vme_overlay.vme_layer.vme_overlay-play
technopat.net##.vme_button.vme_logo
technopat.net##.vme_time-rail
technopat.net##.vme_mediaelement
technopat.net##.vme_button.vme_playpause-button.vme_play
technopat.net##.vme_horizontal-volume-slider
technopat.net##.vme_duration
technopat.net##.vme_layers
technopat.net##.vme_currenttime
technopat.net##.samItem
||technopat-net.cdn.vidyome.com/videos/06-2019/09a6089b72d16b666cfad41ed7a10c05.mp4
||technopat-net.cdn.vidyome.com/img/videos/06-2019/09a6089b72d16b666cfad41ed7a10c05.jpg
Bu kodu Adblock programınızın ayarlarına girip ekleyin.
408042

408043

Sayfanın en altına otomatik başlayan bir video koymuşlar, bir anda pat diye yüksek sesli bir müzik giriyor. Cidden çok rahatsız edici, kapatmanın bir yolu var mı ?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı