Technopat'ın Sempatikliği

Yöneticiyi siteden mi banlayacağız? Hata varsa düzeltiriz ama banlayacak halimiz yok, böyle bir imkan yok ve böyle bir mantık yok.
Ayrıca niye size uyarı verelim?

Allah aşkına dediklerinizi tekrar okuyun. Yönetici de bizim gibi bir insan yani bizden eksiği yok, 3 kere konu dışında konu açtım ve 3'ü de bilinmeyen bir nedenden silindi. Mesela bir konu açmıştım geçen "şu anki cumhurbaşkanını özler miyiz?" diye ve bam konum silindi ve neden yok veya belirtilmemiş. Eğer yönetici yazım hatası yaptıysa evet o da 1 saat veya ne kadarsa banını yiyecek ve ders çıkaracak.

Yazım hatası yaptı mı ki sen bunları söylüyorsun? Zaten öncelikle konulara kendileri dikkat ediyor. Zamanında burası Mikail Fidan fırtınası geçmiş bir yer. Aslında Mikail Fidan tekrar yönetici veya moderatör olsa oof ne ortalıkta insan kalır ne de bol bol konular açılır.

Evet hocam yapanları gördüm. Bir mod demişki yukarıda "mod yazım yanlışı yapınca herkes raporluyor ve bunda da ceza veriyoruz." diye. Bu saçmalık. Spamlamadıkları sürece ceza atamazlar. O mod ceza almalı ve ben almayanları gördüm. İyi günler.

ortalıkta insan kalır ne de bol bol konular açılır.
kaç kişi moderatörlerden özür diler acaba?
Ben bunun için demiştim aslında. Arkadaş Sosyal'e yardımlaşma vs. için değil, milletin ceza yemesini izlemeye geliyor. Bariz bir şekilde ortada. Bir de düzgün bir şekilde eleştiriyoruz. Acaba neden özür dileyecekmişiz? Hatamız vs. olursa illaki yeri gelince dilenir, moderatör olmasına gerek yok. Ancak ortada bir hata yokken sadece eleştiri varken neden dileniyor?

Vay arkadaş. Ne zaman buna benzer bir konu görsem tam bir karmaşa olarak ilerliyor.
  • Siteyi ve yönetim ekibini beğenmediğini tekrar tekrar dile getirip siteden asla çıkmayan
  • Birisiyle veya birileri ile sorun yaşadığı için siteyi ve/ya sitede bundan haberi olmayanları da aynı kefeye koyan
Anlamak çok zor. Öfke, kin, nefret, toksisitenizi lütfen etrafa saçmayın, aurayı bozmayın. Etrafa saçıp, sonrasında "eleştiri de mi yapamayacağız?" bahanesine sığınmayın. Bunu sadece burası için söylemiyorum. Nerede olursanız olun, konu ne olursa olsun, ne aurayı bozun ne de huzur kaçırın.

Yeni konular

Geri
Yukarı