Technopat'ta Dolandırıcılık

100 mesaj bile atmamış zaten. İkinci el konu açamayacak bir hesap. Ben mesaj sayısına bakar ve almazdım.
Konuyu zaten Aksiyon bölümüne açmış. Yazılan her şeyi bir okuyayım da değerlendirip gerekirse ömür boyu ban atıcam.

Okudum mesajları: 1 yıl ban. Konuyu onaylayan mod arkadaşı da uyardım.

Son düzenleme:
Neyse konuyu uzatmanın manası yok arkadaş hem hatasını kabul ediyor hem paramı yollamıyor. Bir şey demiyorum ben. 2ND verifed hakkında ise bana böyle bir şey yapmamı söylemedi mesajlar duruyor atarım SS isteyene. Sadece mail ve şifreyi istediğin gibi değiştirebilirsin dedi ve yaptım onu da. İlk sahibi de değil zaten. Muhtemelen fatura sahibi sipariş numarasını Support'a mail atıyor ve hesap patlıyor.

Neden doğrulama kodu koymadınız.

Neden doğrulama kodu koymadınız.
Eski olay tekrar gündeme getirmenin manası yok. Arkadaşa güvendik aldım. Mail ve şifreyi değiştirdik ama nereden aldıysa hesap patladı. Kişisel hesabı olsa yaşanmazdı zaten. İkinci doğrulamayı açınca telefona kod geliyor çok daha güvenli. Şu an sattığım hesapta sıkıntı yaşamadım kaç aydır oynuyorum. Aldığım kişi de bu forumdandı mail üzerinden halletmiştik düşünürseniz atarım konuşmayı.

Yeni konular

Geri
Yukarı