Technopat'ta Dolandırıcılık

iyi bir halt yaptım ben sorunsuz sattım içim rahat
Akşam akşam güldürüyorsun beni. Evet saatli bomba satışın sıkıntısızdı işlevini yerine getirip patladı.😄

Doğru fakat 2. el olsa ne yazar herhangi bir Rockstar hesabı gibi bu da öyle emailini değiştirdi bşaka hiçbir şey yapması gerekmiyordu benmi çaldım hesabı :D ?

4 sayfa konu olmuş hâlâ ben mi çaldım diyorsun. Okuma yazma bildiğine emin misin sen acaba yoksa anlama kısmında mı sıkıntı yaşıyorsun?
Herhangi bir rockstar hesabından farkı platiden alınmış saatli bomba olduğu. Başta da dediğim gibi saatli bomba işlevi çok iyi.

Akşam akşam güldürüyorsun beni. Evet saatli bomba satışın sıkıntısızdı işlevini yerine getirip patladı.😄

4 Sayfa konu olmuş hâlâ ben mi çaldım diyorsun. Okuma yazma bildiğine emin misin sen acaba yoksa anlama kısmında mı sıkıntı yaşıyorsun?
Herhangi bir Rockstar hesabından farkı platiden alınmış saatli bomba olduğu. Başta da dediğim gibi saatli bomba işlevi çok iyi.

Çok umurumda değil ben böyle bir şey yaşamadım.

Arkadaşlar size güvenilir bir site söylesem reklama kaçar mı? Uyarı almak istemiyorum. Küçük çaplı bir site. Kendim birkaç kez alışveriş yaptım güvenilir ve fiyatları da makul. Eğer reklam olmazsa sizle de paylaşmak isterim.

Konuya açan kişiye destek olacağına köstek oluyorsunuz. Patlama çok yüksek ihtimal tabi o yüzden hesaplara en fazla 5-10 TL para verilmeli oyununuzu oynarsınız patlayınca da sağlık olsun der geçersiniz.

Geri
Yukarı