Technopat'ta en sinir olduğunuzu şeyler

• Konuyu başlatan Timurozer
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 185
  • Görüntüleme 11B
Şahsen; GamePower Tinker V2 kullandım. 1.5 yıl dayandı ve efsaneydi, gram sorun çıkartmadı. Rampage KB-R9 kullanıyorum ve 2.5 yıl oldu, arada saçma sapan takılmalar olmaya başladı ama hala daha götürmeyi başarıyor. Kasamın içerisine giren parçalara özenirim ama kasa dışı pek de önemli değil benim için. :)
@Finisterre destek kalktı, tarayıcıdan giriş yapınız.
Bu tip markalar ile tek tecrübem Gamepower Medusa ile oldu. 1 sene olmadan mikrofon bozuldu, 1,5 sene dolarken de sol kulaklıktan ses gelmemeye başladı. Beklenen performansı göstermiş oldu(!)

Orada demek istediğim benim tercihim ondan yöneydi ve gayet memnum olduğumu belirtmişim. Sonuçta adam bir şeyi zorla aldırmıyoruz. Ayrıca her ürün bozuk olabilir tamamen şans işi. Ürün çok iyidir ama kargoda kırılır vs.
Kargoda kırılması bambaşka bir sorun ama markanın genel kalitesi kaynaklı ve genelde "kronik sorun" olarak kendini gösteren problemli markaları önermemek için elimizden geleni yapıyoruz. Birisi gitse kendisinde sorun yok diye JD önerse, alan kişide sorun çıksa öneren vebal altında kalmaz mı? MSI'da arıza ihtimali bir partide 1/1000 ise JD'de 1/100. Bu yüzden önermiyoruz.

1-) Oyun Teknik Destek konularına bir şey bilmediği halde 'Oyununuz korsan mı?' sorusunu soranlar. Bu tipler genelde oyun korsansa korsana destek vermiyoruz derler. Oyun korsan değilse bir daha ortalıkta görülmezler. En gıcık olduğum şey bu.
2-) Konuyu açan kişinin yazdığını okumadan kafasına göre yorum yapanlar ya da öneri de bulunanlar. Bir sefer gamepad ile ilgili bir sorunum vardı. Konu açtım, konu da başka bilgisayarda çalıştığını ama benim bilgisayarımda çalışmadığını belirttim. Biri de bana yeni kol al dedi:D Ona uysaydım şu an hala aynı sorunu yaşardım ve param boşuna gitmiş olurdu. Buna da çok gıcık oluyorum.
3-) Her şeyi dine, siyasete bağlayan tipler. Alışmış olsam da can sıkıyor.

Kargoda kırılması bambaşka bir sorun ama markanın genel kalitesi kaynaklı ve genelde "kronik sorun" olarak kendini gösteren problemli markaları önermemek için elimizden geleni yapıyoruz. Birisi gitse kendisinde sorun yok diye JD önerse, alan kişide sorun çıksa öneren vebal altında kalmaz mı? MSI'da arıza ihtimali bir partide 1/1000 ise JD'de 1/100. Bu yüzden önermiyoruz.

Ben de zaten direk sorunlu olan seyleri önerin demiyorum. Kullanip memnunsan öner.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı