Technopat'ta sevmediğiniz konu yorumları neler?

Konu başlığı: Linux dağıtımı önerisi.
Yorumlar: Windows 8.1 kullan Linux'a bir şey kurulmuyor oyun falan yok Linux'a.
Hani doğru olsa bir bakıma umursamam saçma derim ama doğru bilgi de yazan olmuyor aşırı gıcık bu tipler.
Ve genel olarak Linux dağıtımı konularının spam olduğunu düşünüyorum.

O arkadaş gitti bir daha gelmedi ya :D
"Lenovo çöp."
"Lenovo alınmaz internet sorunu var."
"Lenovo alınmaz."
Diyen insanlara gıcık oluyorum. Bir dur da dinle anlatıyoruz adama "çöp" değil diye hala Lenovo çöp diyor.

Bir görsel ile anlatabilirim.
1657840977400.png

"Lenovo çöp."
"Lenovo alınmaz internet sorunu var."
"Lenovo alınmaz."
Diyen insanlara gıcık oluyorum. Bir dur da dinle anlatıyoruz adama "çöp" değil diye hala Lenovo çöp diyor.

Aynısı Casper içinde geçerli, 9 yıllık laptop bir kere bozulduğunu görmedim. Ya da ben çok iyi kullanıyorum bilemiyorum.

Aynısı Casper içinde geçerli, 9 yıllık laptop bir kere bozulduğunu görmedim. Ya da ben çok iyi kullanıyorum bilemiyorum.

Yok hocam Casper gerçekten kötü :D şaka bir yana kimse tavsiye etmiyor forumda ve şikayet edenler de vardı zamanında. Benim de güvenim sarsıldı Casper'a karşı. Ondan dolayı sevmiyorum.

Allah düşman başına vermesin ege hocam. 😂 belki de arkadaşın "internet sorunları" vardır nereden bilebiliriz ki... :D @Artoria Pendragon.

Adamin psikolojisine işlemiş artık Lenovo gördüğü anda internet sorunu yaziyor :D

Casper için pek geçerli değil gibi forumda bir Casper haterligi var ama normal olarak kötü çünkü direkt.

Yok hocam Casper gerçekten kötü :D şaka bir yana kimse tavsiye etmiyor forumda ve şikayet edenler de vardı zamanında. Benim de güvenim sarsıldı Casper'a karşı. Ondan dolayı sevmiyorum.

Bilmem, birkaç tuşunun yerinden çıkması dışında herhangi bir sorun yaşamadım. Aşırı ısınma hariç, onu da soğutucu ile çözdüm.

Yeni konular

Geri
Yukarı