Technopat'ta Yönetici Olduğunu İddia Eden Nitelikli Dolandırıcı!

Noyan_Ozkan

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben donanımhaber forumunda wolftired ve giraffetired kullanıcı adları bloklanmış kerim güneş adındaki bir kişi tarafından dolandırılmış bulunmaktayım.

Bu kişi yaptığımız konuşmada technopat bünyesinde yönetici olduğunu belirtmişti.

Eğer technopat bünyesinde böyle bir şahıs varsa derhal ilişkisinin kesilmesini talep ediyorum, siz de buralarda bu şahısa dikkat edin...

Kendisi İstanbul Küçükçekmece'de ikamet edip, Bilgisayar Mühendisliği Okumaktadır.

Karakteristikleri arasında insanları dolandırdıktan sonra üslubunu bozmadan onlarla yalan konuşup üste çıkmaya çalışmak vardır....

Buraya linki ediyorum, böyle dolandırıcıları aramızda barındırmayalım...

Dün Technopath yönetimine de mail attım ama dönen olmadı. O yüzden acımadan konuyu açıyorum.

Donanım Haber Forum

Son düzenleme:
Yazık ya.. 100 - 200 lira için insanların yaptıklarına bak, büyük geçmiş olsun.

Valla arkadaşlar bugün yarın savcılığa suç duyurusunda bulunacağım. Wolftired adlı kullanıcı hesabında gördüğüm kadarıyla o kartı aldığı kişi belli, süreler belli, yalanlar belli. Umarım hapse felan girer.

Bir sürü de döküman derledim, tek tek yazdım, resimleri ozalitçiden çıkardım, dosya bildiğin bomba gibi oldu. Foruma her alışverişini yazdığı için kabak gibi ortada. 7850 cf yapıyormuş, 760 almış, sonra evga kart almış 780...

En son gtx 980 sli var diyor ama beni ilgilendirmiyor, yalan da olabilir... Terbiyesiz herif, konuşmayı gördüyseniz zaten anlamışsınızdır, akıllı deli taklidiyle yavuz hırsız taktiği yapmaya çalışıyor...

Konuşmalarımızda ona kaç kere güvenlik amaçlı resim al dedim, bana resim de çekiyorum video da çekiyorum öyle gönderiyorum diyor, yalanını sevsinler senin... ilanda bile kartın resmi yok, bu genç malını da çok iyi tanıyor... Üstelik 1 yıllık kart üzerinde seri no bile sökmüş, böyle şey mi olur, sahteyi geçtim bana nasıl garantisiz mal satarsın sen? Servis mi söktü kartın etiketlerini, bu insanlar ne amaçla böyle bir şeyi yapsınlar. Bir de 2 yıl daha garanti var diyor.

Bu arada daha geçen gün o kampüste konuşma yaptık. Bilgisayar kulübündeki akradaşlarla bi iletişime geçeyim ben.

Telefon kaydı var bildiğin teknopat diyor. Açık net.

Vocaroo | Voice message

Ses kaydı burada, garç gurç ediyor bilinmeyen bir nedenle, muhtemelen sitede problem oldu.... Ama hala açık net.

Son düzenleyen: Moderatör:
Geçmiş olsun öncelikle. O edepsiz hay**nı kınıyorum şuandan itibaren. Umarım en yakın zamanda hakkınıza kavuşursunuz.

Bir Murat Aydin vakasi gibi. R10 sitesinde bunun gibi bir dolandirici var, farkli kimliklere bürünüp dolandirmadigi adam kalmadi gibi siteden.
Hatta site bu adamdan öyle bikmistiki hakkinda bir konuyu sabitleyip kimse kanmasin diye bilgilerini ifsa etmisti.

Daha fazlasi icin Tikla :)

Gecmis olsun. Bir dahaki sefere, siteden onay almadan alisveris yapmayin kimseyle.

Geri
Yukarı