Technopat'ta Yönetici Olduğunu İddia Eden Nitelikli Dolandırıcı!

Merhaba arkadaşlar, bu aralıkta, ayın üçünde kapıma kağıt geldi, ertesi gün gittim muhtarlıktan aldım baktım, ret gelmiş, 15 gün içinde tüketici mahkemesi dedi. Ayın dokuzunda aldım evrakları Çağlayan'da dava ettim.... T hakem heyeti iyi 8-10 ay uzatmadı, başvuruyu alan adam öyle demişti. Sağolsun onlar da beni çok iyi uğraştırdı valla,

evrak vere vere elimde dosya kalmadı artık, zaten savcılığa önceden tüm resmi evrakları iletmiştim. Merakla bekliyorum artık, bu kadar delilden sonra olumlu sonuç bekliyorum, olmadı avukatımla dava açacağım en son.

Bu zevatın adresini de yine canı yanan birisinden aldım, öyle denk gelmesi üzücü ama adres olayı benim için çok iyi oldu..

Ben olsam gözümü karartıp, bunu herifi takip ederdim tenha bir yerde bunu kaçırıp, önce bir güzel döver sonra cebindeki telefonunu parasını alıp ormanlık bir alana bırakırdım kefereyi. DH deki konuyu okuyunca acayip sinirlenmiştim şimdi bir daha sinirlendim.

Öncelikle çok geçmiş olsun. İnşallah en kısa sürede bu haysiyetsiz herif hak ettiğini bulur. Dh konunuzu sonuna kadar okudum.
@Saykopat arkadaşımızın dediği gibi ben olsam kafa göz dalarım bu adama. O beni dolandıracak sonra da insanım diye gezecek aramızda terbiyesiz herif. Sabırlı adammışsınız. Bunun gibiler insanı katil ederler.

Çok geçmiş olsun dostum.

Böyle konuların herkes üstüne gitmeli, elimden gelen bir şey olursa söylemeniz yeter.

Soundcloud'daki ses kaydını dinledim de sinirlenmemek elde değil.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba ben DH'deki ana konuyu güncelledim. Konunun üzerinden neredeyse 2 yıl geçmiş, zaman da su gibi geçip gidiyor. En son yaptığım edit de yaklaşık 1 yıl önce..

Bu şahısla alakalı işte en son tüketici mahkemesine gittim, onlar itiraz verdiler, tüketici hakem heyetine iştirak etmiştim ilk başta.

Neyse dedim bunlardan bir halt olmaz, ha bu arada tüketici mahkemesine face'den yazdım da şak diye dönüş yaptılar onun üzerine asliye hukuk'a gittim..

Benim avukat da yanlış mı yönlendirdi başta ne... Yarın onu arayıp bilgi almam lazım.

Neyse şimdi asliye hukuk'dan daha aylar sonra ikinci adımda karar geldi, bu sefer nereye atacaklar bilmiyorum, canımdan bezmiş durumdayım ama içimde biriken bir de şiddet var.

Nerede okuduğunu ve oturduğunu biliyorum, cidden elimden bir kaza çıkacak sonunda..

Saygılarımla..

Arkadaşlar merhaba ben DH'deki ana konuyu güncelledim. Konunun üzerinden neredeyse 2 yıl geçmiş, zaman da su gibi geçip gidiyor. En son yaptığım edit de yaklaşık 1 yıl önce..

Bu şahısla alakalı işte en son tüketici mahkemesine gittim, onlar itiraz verdiler, tüketici hakem heyetine iştirak etmiştim ilk başta.

Neyse dedim bunlardan bir halt olmaz, ha bu arada tüketici mahkemesine face'den yazdım da şak diye dönüş yaptılar onun üzerine asliye hukuk'a gittim..

Benim avukat da yanlış mı yönlendirdi başta ne... Yarın onu arayıp bilgi almam lazım.

Neyse şimdi asliye hukuk'dan daha aylar sonra ikinci adımda karar geldi, bu sefer nereye atacaklar bilmiyorum, canımdan bezmiş durumdayım ama içimde biriken bir de şiddet var.

Nerede okuduğunu ve oturduğunu biliyorum, cidden elimden bir kaza çıkacak sonunda..

Saygılarımla..
Hocam hukuk kuralları çerçevesinde gidebileceğiniz en son yere kadar gidin. Biliyorum sinirlisiniz fakat ona bir şey yaptığınızda olan size olacak. Elbet dava aleyhinize sonuçlanacaktır sabredeceksiniz biraz. Biliyorsunuz ki ülkemizde yargı yavaş ilerliyor maalesef.

İşin ilginci o parayı nasıl rahatça yiyebilecek. Gece nasıl rahat uyuyabilecek. Aile eğitimi şart. Allah böyle insanlar uzak tutsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı