Technopat'taki çok bilmişler

Genel olarak bizim türklerde vardır o çok bilmişlik forumla alakası yok:D İngilizce öğretmenliği bitirdim ama 2 dizi izleyip İngilizce bildiğini zanneden 16-17 yaşındaki çocuklar da bana akıl veriyordu :D en iyisi her şeyi kendin araştırmak

Dandik bileşen kullanıp bilmeyen de var bilen de var hocam. Mevzu bileşenden ziyade kişinin bilgisine dayalı.

Hocam kimseyi maddi yönden vurmuyorum ama hayatında bir kere bile deneyimi olmayan birinin her şeyi bilmiş gibi konuşması çok irite edici.

İnsanları parasına göre yargılıyorsan o zaman RTE'ye ver ne de olsa Kk'den daha zengin daha iyi yönetir. Diğer konularda haklısın ama.

Hocam kimseyi maddi yönden vurmuyorum ama hayatında bir kere bile deneyimi olmayan birinin her şeyi bilmiş gibi konuşması çok irite edici.

E7400(Dual Core dediğinden sayılır) ve HD3650 kullanıyorum, iyi kötü 23 çözümüm var. Bundan sonra yazmam paşam insanlara yardımcı olmam. Sen RTX açıp oyununa ak hadi.

Abim maddiyatla ilgili sıkıntım yok demek istediğim hiç deneyimi olmayan birinin her şeyi biliyormuş gibi haterlık fanboyluk yaparak insanlara öneri vermesinden bahsediyorum yoksa başım üstüne yerin var bende ilk bilgisayarımı Ağustos'ta aldım güzel sayılabilecek ama ahkam kesmiyorum.

Bakın işte bu çok saçma. Mesela zengin cahil birine fakir ve bilge biri akıl veremez mi? Bilgiyle maddiyatın alakası yoktur hocam. Diğerleri hakkında katılıyorum.

Parayla ilgisi yok mevzunun demek istediğim 65 yaşındaki amcanın üniverstede hocalar böyledir yeğenim tarzı bir söylemle insanların sana akıl vermesi ben de üst seviye denecek bilgisayarımı Ağustos'ta aldım 7 ay oluyor gökten PC ile inmedim.

Kanka ama şimdi adam bu forumda geziniyor. Mesela ben geçen ağustos'tan beri bu forumdayım. İnsanlardan bir şeyler öğreniyorum ve bunu bilmeyen insanlara aktarıyorum. Mesela sistem önerisi istiyor adam. Ben şimdi tüm sistemleri deneyip ona göre mi atacağım? Hayır. Zaten böyle bir şeye imkanı olan biri olduğunu sanmıyorum. Bakarım sistemlere ve fiyatlara, öğrendiğim bilgilere göre en F/P sistemi atarım.

Sitede küçümsemek için demiyorum ama Dual Core işlemci ve R7 240 gibi bileşenleri kullanan adamlar neden ve nasıl insanlara bunu şunu al diye akıl veriyor. Bir tane monitör alacağım birisi geliyor TN panel alınır mı? Paranı çöpe mi atacaksın diyor biri geliyor bu devirde 1080p monitör mü alınır diyor biri geliyor. VA panellerde kronik ghosting var diyor. UFO testi izliyorum, testi yapan adam ghosting az diyor. Diğeri 2 ay önce kronik çöp dediği monitörü şimdi herkese çokça önerdiğimiz ürün diye söylüyor, tuhaf bir site.

Mesela diğer sitelerde genellikle övülen şeyler burada pü kaka gözüyle bakılıyor. Bana bu sitedeki kullanıcıların büyük yarısından fazlası egolu, tecrübeye dayanmayıp kulaktan dolma bilgiler ile yetiniyor.

Mesela diğer sitelerde genellikle övülen şeyler burada pü kaka gözüyle bakılıyor
Gamepower ürünleri dersen kusacağım.
Donanımda genelde yurt dışı bazlı tier listleri baz alıyoruz. TP Türkiye'nin en büyüğü olabilir ama LTT ya da Reddit grupları kadar büyük değil adam sayısı olarak.

Geri
Yukarı