Technopat'taki çok bilmişler

Kediiiisj

Kilopat
Makaleler
2
Sitede küçümsemek için demiyorum ama Dual Core işlemci ve R7 240 gibi bileşenleri kullanan adamlar neden ve nasıl insanlara bunu şunu al diye akıl veriyor. Bir tane monitör alacağım birisi geliyor TN panel alınır mı? Paranı çöpe mi atacaksın diyor biri geliyor bu devirde 1080p monitör mü alınır diyor biri geliyor. VA panellerde kronik ghosting var diyor. UFO testi izliyorum, testi yapan adam ghosting az diyor. Diğeri 2 ay önce kronik çöp dediği monitörü şimdi herkese çokça önerdiğimiz ürün diye söylüyor, tuhaf bir site.

Son düzenleyen: Moderatör:
İnsanlarla tanışmışsınız. Siteyle alakası yok (siteyi çok sevdiğim için demiyorum, bunu bir savunu gibi anlamayın), genel olarak insanlardan oluşan bir topluluk böyle bir şey. Burası da bir fikir paylaşma ve yardımcı olma ortamı olduğu için insanlar doğru bildiklerini söylüyor. Acayip bir şey yok bunda.

Sitede küçümsemek için demiyorum ama Dual Core işlemci ve R7 240 gibi bileşenleri kullanan adamlar neden ve nasıl insanlara bunu şunu al diye akıl veriyor. Bir tane monitör alacağım birisi geliyor TN panel alınır mı? Paranı çöpe mi atacaksın diyor biri geliyor bu devirde 1080p monitör mü alınır diyor biri geliyor. VA panellerde kronik ghosting var diyor. UFO testi izliyorum, testi yapan adam ghosting az diyor. Diğeri 2 ay önce kronik çöp dediği monitörü şimdi herkese çokça önerdiğimiz ürün diye söylüyor, tuhaf bir site.
Herkes aynı fikirde mi? Olmak zorunda mı? Sence?

Dandik bileşen kullanıp bilmeyen de var bilen de var hocam. Mevzu bileşenden ziyade kişinin bilgisine dayalı.

Sitede küçümsemek için demiyorum ama Dual Core işlemci ve R7 240 gibi bileşenleri kullanan adamlar neden ve nasıl insanlara bunu şunu al diye akıl veriyor.

Bakın işte bu çok saçma. Mesela zengin cahil birine fakir ve bilge biri akıl veremez mi? Bilgiyle maddiyatın alakası yoktur hocam. Diğerleri hakkında katılıyorum.

Herkes her ürünü kullanmayınca veya deneyimlemeyince böyle oluyor. Mesela Rampage mouse kullanıyordum. Geçen hafta Viper mini aldım. Cidden o kadar iyi ki deneyimleyince anlıyorsun ürünün kalitesini.

Kısa özet geçeyim bazıları kendi kullandığı ürününü önerse de pek iyi olamayabiliyor. Kimse dört dörtlük değil.

Katılıyorum bir kesim çok rahatsız edici maalesef. Görmezden gelmek en iyisi.

Yeni konular

Geri
Yukarı