Technopat'taki çok bilmişler

Arkadaşım almıştı sıfır anakartından, 1 hafta sonra 60 derece gördü. Bence anakart da en iyisi ASUS hem güncelleme hem dayanıklılık açısından.

Ekran kartında ASUS'a lafım yok Gigabyte'tan kesinlikle daha iyi ancak anakart konusunda Gigabyte ısınıyor demek saçma geldi. Anakart konusunda kötü olsa zaten yüzbinlerce B450M S2H satmazdı.

Kullanmadığı ürün hakkında atıp tutan çok. En sinir bozucu durum ise bir ürünü ve markayı kullanmadan kötüleyenler ile uğraşmak. Adam hayatında Powercolor'i ilk defa duydu diye koca markaya hiç duyulmamis ve geçmişi yokmuş gibi davranıp kafasına göre yargı dagitabiliyor. Konuda kullanıp tavsiye verenlerden bile utanmiyor. Bilgim yok de, bu modeli ilk defa duyuyorum de, daha bilindik modellere bak de ama atıp tutma yani.

Konu sahibine katılıyorum. Güncel donanımları bizzat kullanmak tecrübe ve bilgi açısından da daha iyi. Ecevit döneminde kalma cihaz kullanıp herkesten daha bilgili ve teknolojiyi takip edenler olabilir ama tamamen azınlıktalar. Tarihi eser sistem kullananların çoğu şu şekil;

12400F ve 3060 sistem alacak biri geliyor eleman "yauv kardeş i7 al o darboğaz yapar", diğeri RX 6000 alacak "ben hd 3450 kullandım kardeş AMD hep hata veriyor", başkası 2K verip klavye alacak "ben 5 senedir Hadron kullanıyom neyine yetmiyo?" ve nicesi.

Geri
Yukarı