Technopatten gidenlerin siteyi ve Recep Abiyi kötülemesi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

DracheN

Megapat
Yer
Jüpiter
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
CPU: Intel Core i5 12400F (6C/12T) GPU: MSI GEFORCE RTX 2060 VENTUS GP OC 6GB GDDR6 192Bit RAM: GSKILL 16GB (2x8GB) RipjawsV DDR4 3200MHz CL16 Motherboard: MSI H610M BOMBER DDR4 3200MHz(OC) SSD: Kioxia 500GB Exceria NVMe M.2 SSD (1700MB R / 1600MB W) PSU: THERMALTAKE TR2 S 650W 80 PLUS Case: MSI MAG FORGE M100R ARGB Monitor: MSI MAG 251RX 240HZ 1MS GtG 10-bit OS: Windows 11 Home SL
Arkadaşlar şurada yapılan çok sinirimi bozdu: https://forum.shiftdelete.net/konular/technopati-biraktim-ve-nedenleri.690730/
Biz de burada yazım ve imla hatası yapıyoruz ve öğreniyoruz bu güzel bir şey. Verilen cezalar da öyle çok uzun değil. Ettiği hakaretvari cümleyi normalleştirmesi de cabası. Bir kişi de Recep abi ile aynı forumda nasıl kalırsın vesaire cümleler sarf etti. Recep abiye bir insan niye bu kadar kin duyar ki? Her gün forumda ve Youtube'da olabildiğince tüm teknolojiseverlere yardımcı olmaya çalışıyor. Güleryüzü ve sempatik tavırlarıyla karşıladı her zaman bizi. Ben bunu kabullenemiyorum, beğenmiyorsan gidersin. Farklı sitelerde çekiştirmek bana doğru gelmiyor.

Arkadaşlar şurada yapılan çok sinirimi bozdu: https://forum.shiftdelete.net/konular/technopati-biraktim-ve-nedenleri.690730/
Bizde burada yazım ve imla hatası yapıyoruz ve öğreniyoruz bu güzel bir şey. Verilen cezalar da öyle çok uzun değil. Ettiği hakaretvari cümleyi normalleştirmesi de cabası. Bir kişi de Recep abi ile aynı forumda nasıl kalırsın vesaire cümleler sarf etti. Recep abiye bir insan niye bu kadar kin duyar ki? Her gün forumda ve Youtube'da olabildiğince tüm teknolojiseverlere yardımcı olmaya çalışıyor. Güleryüzü ve sempatik tavırlarıyla karşıladı her zaman bizi. Ben bunu kabullenemiyorum, beğenmiyorsan gidersin. Farklı sitelerde çekiştirmek bana doğru gelmiyor.
Konuyu silmişler.

Konu silinmiş shiftdelete ekibi izin vermez konunun başlamasına. Shiftdelete kurucularından Technopat Sosyal'de var.
Hocam adam hakaret etmiş diyor ki ceza verdiler yok Recep Baltaş'la aynı sitede nasıl bulunuyorsunuz Recep abi kime küfür hakaret etmiş herhangi bir kötülük yapmış bugüne kadar? Recep abiyi ben şahsen çok seviyorum ve hiçbir kötülüğünü görmediğim gibi iyiliğini görmüşümdür bu sebepten karşı çıktım yazdım. Çoğu teknolojiye ihtiyaç duyan insanlara da muhakkak yardımı dokunmuştur.

Hocam adam hakaret etmiş diyor ki ceza verdiler yok Recep Baltaş'la aynı sitede nasıl bulunuyorsunuz Recep abi kime küfür hakaret etmiş herhangi bir kötülük yapmış bugüne kadar? Recep abiyi ben şahsen çok seviyorum ve hiçbir kötülüğünü görmediğim gibi iyiliğini görmüşümdür bu sebepten karşı çıktım yazdım. Çoğu teknolojiye ihtiyaç duyan insanlara da muhakkak yardımı dokunmuştur.
Recep Abine bu kadar körü körüne bağlanmanı anlayamadım. Gerçekten tanımadığınız birine bu kadar sevgi beslemenizi tavsiye etmem. Bunu sadece Recep Abin için değil herkes için söylüyorum. Kimseye bu kadar kör bir sevgi besleme, üzülürsün. Bir kişi herkes için sempatik olmayabilir ki olması gereken bu. Lütfen dediklerimi yanlış yerlere çekmeyin

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı