Technopatten gidenlerin siteyi ve Recep Abiyi kötülemesi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Belli bir cezadan sonra 1 haftalık uyarılar verilmeye başlanıyor, yazmıştı bir moderatör. 1 hafta az değil. Recep Baltaş yorum yaparken bazen agresif olabiliyor, muhtelemen bu yüzden sallamıştır.

Herkes herkesi sevmek zorunda değil ama saygı duymak zorunda. SDN'de açmış olsa bile doğru yapılarak konu silinmiş. Aynı şeyin tersi olsa burada da silinirdi belki hiç açılmazdı. Biri kendi düşüncesiyle aynı konuda olmadığı zaman düşman görüyor bu da küçük zekalı insanların yapacağı iş. Çok üstünde durulmaması gerekiyor. İstediği yerde çekiştirsinler yakın zamanda çekiştirdiği yerde de ban yiyip oradan da gider. :)

Belli bir cezadan sonra 1 haftalık uyarılar verilmeye başlanıyor, yazmıştı bir moderatör. 1 hafta az değil. Recep Baltaş yorum yaparken bazen agresif olabiliyor, muhtelemen bu yüzden sallamıştır.

Uzun süredir ceza almıyordum, bir kaç gün önce açtığım bir konuda imzayı referans vermek ceza sebebi olduğunu hatırlamayıp konuyu açmış bulundum. Kuralları 1 kere okumuştum ama insanlık hali unutmuşum. 1 gün ceza yedim. Kural kuraldır, hatalıysam ceza verenin eline sağlık.
Bir kere haksız yere ceza almıştım, o moderatör arkadaşımıza Allah'tan akıl sağlığı diliyorum. Bariz yazım hataları olan bir mesajı rapor ettikten 1 dakika sonra ben ceza yemiştim. Hem de geçmişte açtığım ve hatalı yazımı olmayan bir mesajımdan ceza verilmişti. Herhalde yanlış kişiyi rapor ettik ve bana 1 dakika içinde ceza verilmek üzere özel çaba harcanmıştı. Bu zihniyette modaretör varsa yine bu vasıtayla kınıyorum. Yine de kimseye kin tutup da arkasından konuşmam. Burada yüzüne karşı söylerim. Küfür ile ne elde edilecek ayrıca?
Burada verilen cezalar yüzünden Recep Baltaş'ı sorumlu tutan varsa onları da kınıyorum. Recep Baltaş'ın tek başına bir kullanıcıya özel muamele uygulama gibi bir düşüncesi ve art niyeti yoktur. Forumda Türkçe dilinin güzel kullanılması için bence hoş bir uygulama yapılıyor. Recep Baltaş ile bütün forumda yaşanılanlar bir tutuluyorsa bu da saçma bir şey.

Recep kardeşimiz herkese yardımcı oluyor eyvallah ama bazen gereksiz fazla lakayıt yorumlar yapabiliyor, benim konumda yaptığı gibi. Bir sorun varsa bak bu yetmiyor yazarsın kahin güçlerin devreye girmez. :D

Recep kardeşimiz herkese yardımcı oluyor eyvallah ama bazen gereksiz fazla lakayıt yorumlar yapabiliyor, benim konumda yaptığı gibi. Bir sorun varsa bak bu yetmiyor yazarsın kahin güçlerin devreye girmez. :D
Çoğu kişi sizin gibi konu hakkında yeterince detay vermiyor. Göründüğü gibi de Recep Baltaş buna dayanamayıp biraz ofansif davranmış. Ancak pek alay göremiyorum.

Burada serzenişte bulunmuş çünkü sorunu tam belirten bir cümle yok ve haliyle Recep abide biraz sitemkar şekilde tepki vermiş gibi geldi. :)

Açıkçası Recep bey haklı üstteki arkadaşın konusuna yazdıklarıyla, bu tarz konuların binlercesi açılıyor ve hiçbirinde detay yok, adam diyor ki oyunum hata verdi, kardeşim bu oyun orijinal mi? İşletim sistemin nedir? Hata kodu ve bilgisayar özelliklerin nedir? Adam bunları söylemeden konu açıyor biz de artık ofansif olmaya başlıyoruz, çünkü yaptığımız şeyden biz para almıyoruz gönüllülük esasında buradaki arkadaşlara yardım ediyoruz, bir süre sonra da bilinçsiz konular can sıkıyor. İnsanların burayı kötülemesinin sebebi ile çok sıkı kurallar, insanlar kendi dillerini bile yazıp konuşamadıkları için buradaki kuralları da sert buluyorlar halbuki hiç sert kurallar değil. Recep Bey'de bir insan, işi başından aşkın, insanlara kötü davranabilir veya ağzından hakaret kaçabilir, ki ben 8 senedir bu sitedeyim bir kez olsun Recep Bey'in küfür ettiğini ne duydum ne gördüm.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hata ile ilgili görseli unutmuşsunuz diyebilir bizde böyle konulara yazı yazıyoruz ama kahin güçlerimizle değil beynimizle yazıyoruz. :D
Bu yorumu tanıdığın veya yakın olduğun birine yazabilirsin ama tanımadığın birine yanındayken söyleyemeyeceğin şeyleri uzaktayken de söylememen gerektiğini düşünüyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı