Tecno-Türk'te Eleman Arıyorum

• Konuyu başlatan Hüseyin Bayır
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 36
  • Görüntüleme 3B
Forum açarak kendinizi daha da geliştirebilirsiniz. Fakat bu yaptığınızın gelip geçici bir heves olduğunu sanıyorum. Yine de hayırlı olsun. :)

Kullanılmaısnda bir sakınca yok, ama hazır bir logo kullanımı bloğunuzun görsel kalitesini düşürecektir... Ben bu logoya çok rastladım, ve çoğu kullanıcınız da rastlamıştır...

Ben ortaokuldayken C++'da yazdığım yazılımlara site almıştım. 1$'lık yazılımlarım hariç gerisi Freeware'di. Paralı olandan sadece 50$'a yakın kazanımım olmuştu, ama Freeware'ler 10.000 kişi tarafından indirilmişti mesela... Logo çizimi için birkaç şirket mevcut. Fiyatları da fazla pahalı değil... Benim logomu da zamanında tasarlayan bir site var mesela...

Bir şeyi kendin yapıp tasarlarsan, ondan daha çok haz alırsın. Bunu sadece logo tasarlama için demiyorum, her konu için geçerli bu.

Bir şeyi kendin yapıp tasarlarsan, ondan daha çok haz alırsın. Bunu sadece logo tasarlama için demiyorum, herşey için geçerli.
Logolar aylarca ter dökülüp imal edilen resimler. Hemen Illustrator'ı açıp 1 haftada halledeyim demek ne yazık ki mümkün değil... Boş zamana, ve yüklü bir Illustrator bilgisine sahip olmak gerekiyor ne yazık ki... Site tasarımında çok haklısınız... Mesela benim sitemi tasarlarken aldığım zevk apayrıydı...

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı